Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Txirrindulari egutegia
Egunerokoa
Hilabeteko egutegia
CyclingFever
World Tour
Women Worldtour
ProSeries
Women ProSeries
UCI Europe Tour
UCI Africa Tour
UCI America Tour
UCI Oceania Tour
UCI Asia Tour
Emakumea
Txapelketak
Criterium
Laisterketak
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
<<
2018
Ekaina 2019
2020 >>
Urt
|
Ots
|
Mar
|
Apr
|
Mai
|
Eka
|
Uzt
|
Abu
|
Ira
|
Urr
|
Aza
|
Abe
|
11-05
02-06
Giro d'Italia
CARAPAZ Richard
ITA
2.UWT
M
28-05
02-06
International Thüringen Rundfahrt der Frauen
HAMMES Kathrin
GER
2.1
F
28-05
02-06
Tour of Norway
KRISTOFF Alexander
NOR
2.HC
M
29-05
02-06
Flèche du Sud
HERMANS Quinten
LUX
2.2
M
30-05
02-06
Tour de Kumano
AULAR SANABRIA Orluis
JPN
2.2
M
31-05
02-06
Szlakiem Walk Majora Hubala
PATERSKI Maciej
POL
2.1
M
31-05
02-06
Tour de la Mirabelle
PELLAUD Simon
FRA
2.2
M
01-06
Grand Prix de Plumelec-Morbihan
COSNEFROY Benoit
FRA
1.1
M
01-06
Tour de Ribas
BALKAN Onur
UKR
1.2
M
01-06
Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames
UTTRUP LUDWIG Cecilie
FRA
1.1
F
01-06
09-06
Tour du Cameroun
KONSTANTINOV Radoslav Valentinov
CMR
2.2
M
02-06
Trofeo Alcide Degasperi
HILL Benjamin
ITA
1.2
M
02-06
Gooik
BEL
1.1
F
02-06
Odessa Grand Prix - 1
NIKITIN Matvey
UKR
1.2
M
02-06
Paris-Roubaix Espoirs
PIDCOCK Thomas
FRA
1.2U
M
02-06
Rund um Köln
PLANCKAERT Baptiste
GER
1.1
M
02-06
Boucles de l´Aulne - GP Le Télégramme
GOUGEARD Alexis
FRA
1.1
M
05-06
09-06
Tour de Luxembourg
HERRADA LOPEZ Jesús
LUX
2.HC
M
05-06
09-06
Vuelta femenina a Guatemala
MORENO CANCHON Blanca Liliana
GUA
2.2
F
05-06
09-06
Tour Féminin de Bretagne
CORDON-RAGOT Audrey
FRA
2.2
F
06-06
Grand Prix Cyclist de Gatineau
KIRCHMANN Leah
CAN
1.1
F
06-06
09-06
Boucles de la Mayenne
FERASSE Thibault
FRA
2.1
M
07-06
09-06
Cycling Tour of Bihor
MUÑOZ GIRALDO Daniel
ROU
2.1
M
07-06
Nagrada Ljubljane
REUSSER Marlen
SLO
1.2
F
07-06
09-06
Hammer Series - ITC Netherlands
NED
2.1
M
07-06
Chrono de Gatineau WE
NEBEN Amber
CAN
1.1
F
08-06
Grote Prijs Leende
TAGLIAFERRO Marta
NED
1.2
F
08-06
Dwars door de Vlaamse Ardennen
BEL
1.1
M
09-06
GP di Lugano
ULISSI Diego
SUI
1.1
M
09-06
16-06
Critérium du Dauphiné
FUGLSANG Jakob
FRA
2.UWT
M
09-06
Mémorial Philippe van Coningsloo
THIJSSEN Gerben
BEL
1.2
M
09-06
Dwars door de Westhoek
BALSAMO Elisa
BEL
1.1
F
09-06
Coppa della Pace
SOBRERO Matteo
ITA
1.2
M
10-06
15-06
The Women's Tour
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
GBR
2.WWT
F
10-06
Ronde van Limburg
GROSU Eduard Michael
BEL
1.1
M
11-06
16-06
Tour de Hongrie
NEILANDS Krists
HUN
2.1
M
12-06
16-06
North Star Grand Prix
USA
2.2
F
12-06
16-06
Tour de Belgique
EVENEPOEL Remco
BEL
2.HC
M
12-06
16-06
Tour de Korea
ZACCANTI Filippo
KOR
2.1
M
13-06
GP du canton d'Argovie
KRISTOFF Alexander
SUI
1.HC
M
13-06
16-06
Grand Prix Cycliste de Saguenay
ZUKOWSKY Nick
CAN
2.2
M
13-06
16-06
Oberösterreichrundfahrt
STEIMLE Jannik
AUT
2.2
M
13-06
23-06
Giro Ciclistico d´Italia
ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo
ITA
2.2U
M
13-06
16-06
Ronde de l'Oise
MALDONADO Anthony
FRA
2.2
M
14-06
18-06
Tour of the Philippines
MEIJERS Jeroen
PHI
2.2
M
14-06
16-06
Tour of Malopolska
STACHOWIAK Adam
POL
2.2
M
15-06
23-06
Tour de Suisse
BERNAL GOMEZ Egan Arley
SUI
2.UWT
M
16-06
Midden-Brabant Poort Omloop
DE KLEIJN Arvid
NED
1.2
M
16-06
Diamond Tour
WIEBES Lorena
BEL
1.1
F
17-06
Les challenges de la Marche verte - GP Sakia El Hamra
KELLER Hermann
MAR
1.2
M
17-06
Mont Ventoux Dénivelé Challenge
HERRADA LOPEZ Jesús
FRA
1.1
M
19-06
23-06
Ster Elektrotoer
TEUNISSEN Mike
NED
2.1
M
19-06
23-06
Tour de Beauce
RHIM Brendan
CAN
2.2
M
19-06
23-06
Tour de Slovénie
ULISSI Diego
SLO
2.HC
M
19-06
Les challenges de la Marche verte - GP Oued Eddahab
OOSTHUIZEN Jason
MAR
1.2
M
20-06
Les challenges de la Marche verte - GP Al Massira
BASSON Gustav
MAR
1.2
M
20-06
23-06
Tour des Pays de Savoie
HARPER Chris
FRA
2.2
M
20-06
23-06
Tour d'Occitanie
VALVERDE BELMONTE Alejandro
FRA
2.1
M
21-06
Dwars door het Hageland
VANBILSEN Kenneth
BEL
1.1
M
22-06
European Games Roadrace WE
WIEBES Lorena
BLR
JR
F
22-06
Heistse Pijl - Heist op den Berg
HODEG CHAGUI Álvaro José
BEL
1.1
M
22-06
24-06
Challenge International du Sahara Marocain
BASSON Gustav
MAR
2.2
M
22-06
Memorial im. J. Grundmanna J. Wizowskiego
JANISZEWSKI Sylwester
POL
1.2
M
23-06
European Games Roadrace
BALLERINI Davide
BLR
JR
M
23-06
Elfstedenronde
MERLIER Tim
BEL
1.1
M
23-06
Grand Prix Doliny Baryczy Milicz
STOSZ Patryk
POL
1.2
M
25-06
European Games ITT WE
REUSSER Marlen
BLR
JR
F
25-06
European Games ITT
KIRYIENKA Vasil
BLR
JR
M
26-06
Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T.
VAN DEN BRANDE Julien
BEL
1.2
M
26-06
Halle-Ingooigem
DE BONDT Dries
BEL
1.1
M
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika