Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Txirrindulari egutegia
Egunerokoa
Hilabeteko egutegia
CyclingFever
World Tour
Women Worldtour
ProSeries
Women ProSeries
UCI Europe Tour
UCI Africa Tour
UCI America Tour
UCI Oceania Tour
UCI Asia Tour
Emakumea
Txapelketak
Criterium
Laisterketak
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
<<
2018
Abuztua 2019
2020 >>
Urt
|
Ots
|
Mar
|
Apr
|
Mai
|
Eka
|
Uzt
|
Abu
|
Ira
|
Urr
|
Aza
|
Abe
|
30-07
02-08
Tour de Serbie
SALVADOR Enrico
SRB
2.2
M
31-07
11-08
Volta a Portugal em Bicicleta
RODRIGUES João
POR
2.1
M
31-07
04-08
Tour Alsace
PIDCOCK Thomas
FRA
2.2
M
01-08
02-08
Tour de Belle Isle en Terre - Breizh Elites Dames
CAMPBELL Teniel
FRA
2.2
F
01-08
Clasica Femenina Navarra
ROY Sarah
ESP
1.2
F
02-08
05-08
Kreiz Breizh Elites
PAASSCHENS Mathijs
FRA
2.2
M
02-08
11-08
Tour Cycliste International de La Guadeloupe
FRA
2.2
M
03-08
Erpe - Mere
VAN DE REE Monique
BEL
1.2
F
03-08
09-08
Tour de Pologne
SIVAKOV Pavel
POL
2.UWT
M
03-08
Donostia San Sebastian Klasikoa
KENNEDY Lucy
ESP
1.1
F
03-08
Prudential Ride London Grand Prix
WIEBES Lorena
GBR
1.WWT
F
03-08
Clasica Ciclista San Sebastian
EVENEPOEL Remco
EUS
1.UWT
M
03-08
Hansa Bygg Kalmar Grand Prix Road Race
VAHTRA Norman
SWE
1.2
M
04-08
London Surrey Cycle Classic
VIVIANI Elia
GBR
1.UWT
M
04-08
GP Kranj
KUMP Marko
SLO
1.2
M
05-08
07-08
Gran Premio Icoder
CRC
1.2
F
05-08
Clásica CRC 506
RAMÍREZ FREGOSO Andrea
CRC
1.2
F
06-08
Clásica Esencial Costa Rica
RAMÍREZ FREGOSO Andrea
CRC
1.2
F
07-08
10-08
Tour of Szeklerland
RAPP Jonas
ROU
2.2
M
08-08
Championnat d'Europe c.l.m./European Championship ITT - ME
EVENEPOEL Remco
NED
CC
M
08-08
Championnat d'Europe U23 c.l.m./U23 European Championship TT - MU
PRICE-PEJTERSEN Johan
NED
CC
M
08-08
Championnat d'Europe c.l.m./European Championship ITT - WE
VAN DIJK Ellen
NED
CC
F
08-08
Championnat d'Europe U23 c.l.m. / U23 European Championship TT - WU
LUDWIG Hannah
NED
CC
F
09-08
11-08
Vuelta Tica Internacional
PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth
CRC
2.2
F
09-08
11-08
Women's Tour of Scotland
THOMAS Leah
GBR
2.1
F
09-08
Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - WU
PATERNOSTER Letizia
NED
CC
F
10-08
Championnat d'Europe/European Championship RR - WE
PIETERS Amy
NED
CC
F
10-08
Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - MU
DAINESE Alberto
NED
CC
M
11-08
Oita Urban Classic
MOREY Drew
JPN
1.2
M
11-08
KOGA Slag om Norg
VERMELTFOORT Coen
NED
1.1
M
11-08
GP Sofie Goos
KOPECKY Lotte
BEL
1.2
F
11-08
Championnat d'Europe/European Championship RR - ME
VIVIANI Elia
NED
CC
M
11-08
Antwerpse Havenpijl
NEVENS Tibo
BEL
1.2
M
11-08
GP di Poggiana
MAZZUCCO Fabio
ITA
1.2U
M
12-08
18-08
Tour of Utah
HERMANS Ben
USA
2.HC
M
12-08
18-08
Benelux Tour
DE PLUS Laurens
NED
2.UWT
M
13-08
17-08
Vuelta a Burgos
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
ESP
2.HC
M
15-08
18-08
Czech Cycling Tour
IMPEY Daryl
CZE
2.1
M
15-08
25-08
Tour de l´Avenir
FOSS Tobias
FRA
2.Ncup
M
15-08
18-08
Arctic Race of Norway
LUTSENKO Alexey
NOR
2.HC
M
15-08
Puchar Mon
VAHTRA Norman
POL
1.2
M
16-08
GP Capodarco
ZANA Filippo
ITA
1.2U
M
17-08
Open de Suède Vargarda TTT
TREK SEGAFREDO WE
SWE
1.WWT
F
17-08
Flanders Ladies Classic
VAN DE VELDE Julie
BEL
1.2
F
17-08
Memorial Henryka Lasaka
VAHTRA Norman
POL
1.2
M
18-08
Puchar Uzdrowisk Karpackich
MANDRYSCH John
POL
1.2
M
18-08
Open de Suède Vargarda
BASTIANELLI Marta
SWE
1.WWT
F
18-08
Fyen Rundt
QUAADE Rasmus Christian
DEN
1.2
M
18-08
La Poly Normande
COSNEFROY Benoit
FRA
1.1
M
18-08
La Périgord Ladies
DEMAY Coralie
FRA
1.2
F
19-08
23-08
Tour d´Indonesia
LEBAS Thomas
INA
2.1
M
20-08
25-08
Baltic Chain Tour
LTU
2.2
M
20-08
GP Stad Zottegem
HAVIK Piotr
BEL
1.1
M
20-08
Grand Prix des Marbriers
CLAYTON Damien
FRA
1.2
M
21-08
24-08
Tour du Limousin
COSNEFROY Benoit
FRA
2.1
M
21-08
Dutch Food Valley Classic
DEMPSTER Zakkari
NED
1.1
M
21-08
25-08
Post Danmark Rundt (Tour of Denmark)
LARSEN Niklas
DEN
2.HC
M
21-08
Veenendaal-Veenendaal Classic
NED
1.1
F
22-08
25-08
Colorado Classic WE
DYGERT Chloe
USA
2.1
F
22-08
25-08
Ladies Tour of Norway
VOS Marianne
NOR
2.WWT
F
22-08
Tour of Colorado
USA
1.HC
M
24-08
15-09
Vuelta a España
ROGLIC Primoz
ESP
2.UWT
M
25-08
EuroEyes Cyclassics
VIVIANI Elia
GER
1.UWT
M
25-08
Schaal Sels - Merksem
VIVIANI Attilio
BEL
1.1
M
27-08
30-08
Tour du Poitou Charentes et de la Vienne
LAPORTE Christophe
FRA
2.1
M
28-08
Druivenkoers - Overijse
DE KLEIJN Arvid
BEL
1.1
M
29-08
01-09
Deutschland Tour
STUYVEN Jasper
GER
2.HC
M
30-08
31-08
Tour of Almaty
NATAROV Yuriy
KAZ
2.1
M
30-08
Picto-Charentaise
VERHULST Gladys
FRA
1.2
F
30-08
Great War Remembrance Race
BEL
1.1
M
31-08
GP de Plouay
VAN DER BREGGEN Anna
FRA
1.WWT
F
31-08
Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
BONIFAZIO Niccolo
BEL
1.1
M
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika