Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Iniciar sesión / Inscribirse   
Carreras

1 STEDMAN Max 06:33:29
2 MOREY Drew 6:33:35
3 YEMANE Dawit 6:33:48
4 CULEY Marcus 6:34:11
5 TSEGAY Amanueal 6:34:14
1 ARERUYA Joseph 20:21:29
2 EYOB Metkel 20h21'57''
3 KANGANGI Suleiman 20h22'58''
4 NSENGIMANA Jean Bosco 20h23'39''
5 BYUKUSENGE Patrick 20h24'37''
1 MOOLMAN - PASIO Ashleigh 02:35:55
2 HEINE PETERSONE Vita +2:36:49
3 RIFFEL Christa +2:36:51
4 VAN DE WINKEL Joanna +2:36:54
5 ANDERSEN Susanne +2:37:34
1 HINDLEY Jai 14:18:33
2 FUNG Ka Hoo +14:18:37
3 BAZHKOU Stanislau +14:18:48
4 MOREY Drew +14:19:06
5 COLORADO HERNANDEZ Francisco Jarley +14:19:10
1 SANO Junya 05:28:48
2 KERS Koos Jeroen 05:28:48
3 HATANAKA Yusuke 05:28:48
4 CRAWFORD Jai 05:28:48
5 YOSHIOKA Naoya 05:28:48
1 MRAOUNI Salaheddine 31:25:56
2 AMANUEL Million 31:26:21
3 SORGHO W. Mathias 31:27:46
4 BENOUZZA Hicham 31:29:47
5 SANOGO Abou 31:29:54
1 TORRES CARLOS 00395557
2 PAREDES Anderson 39 56 26
3 FERNÁNDEZ Rodolfo 39 57 2
4 MEDINA Rafael 39 58 17
5 MEDINA MARINO Manuel Eduardo 40 1 24
1 MOSCA Jacopo 36:41:27
2 PRADES Benjamín +36:41:30
3 LIEPINS Emils +36:41:32
4 ZANOTTI Marco +36:41:33
5 KONONENKO Mykhailo +36:41:33
1 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina 13:18:56
2 CHACON GARCIA Lilibeth 1:25
3 MORENO CANCHON Blanca Liliana 1:49
4 BORGHESI Letizia 2:20
5 PEÑUELA MARTINEZ Diana Carolina 2:50
1 WELLENS Tim 20:59:49
2 MOLLEMA Bauke +6
3 ROCHE Nicholas +11
4 ALAPHILIPPE Julian +15
5 HERMANS Ben +18
1 SPEROTTO Maria Vittoria 02:51:56
2 CURE Amy +0
3 GARNER Lucy +0
4 ERIC Jelena +0
5 RADOTIC Mia +0
1 CANOLA Marco 02:45:37
2 PRADES Benjamín +2:45:37
3 AMEZAWA Takeaki +2:45:37
4 TOLHOEK Antwan +2:45:37
5 LEBAS Thomas +2:45:37
1 MARECZKO Jakub 19:10:46
2 BOIVIN Guillaume +19:11:16
3 ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo +19:11:22
4 BUTS Vitaliy +19:11:22
5 VASYLYUK Andriy +19:11:26
1 DE KLEIJN Arvid 03:46:57
2 VERMELTFOORT Coen +0
3 DUPONT Timothy +0
4 STENUIT Robin +0
5 JANS Roy +0
1 ULISSI Diego 26:32:13
2 HANSEN Jesper +26:32:25
3 MASNADA Fausto +26:32:37
4 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe +26:32:42
5 ARSLANOV Ildar +26:32:43
1 PAREDES AVELLANEDA Cesar Nicolas 00:00.5581
2 MONTOYA GIRALDO Cristhian 0.5583680555
3 SANTOYO GONZALEZ Gilberto Jose Manuel 0.5590509259
4 GARCIA ESTEVEZ Victor Manuel 0.5592708333
5 RAMIREZ CHACON Brayan Stiven 0.5600925925
1 KAMZONG ABESSOLO Clovis 14:33:07
2 CULLY Jan Andrej 14h33'10''
3 MAHDAR Martin 14h33'24''
4 BELLAN Juraj 14h33'25''
5 BUSKERMOLEN Jordy 14h33'49''
1 CORDON-RAGOT Audrey 00354723
2 DUYCK Ann Sophie +35:58:11
3 SIMMONDS Hayley +36:10:28
4 ZABELINSKAYA Olga +36:18:23
5 PITEL Edwige +0
1 MADSEN Martin 59:58.98
2 BJERG Mikkel +1:22
3 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan +1:25
4 ROSSETTO Stéphane +1:47
5 CAMPENAERTS Victor +2:02
1 ROOSEN Timo :4:26:53
2 VAN DER HOORN Taco +4:26
3 GROENEWEGEN Dylan +4:26
4 HOFLAND Moreno +4:26
5 CLAEYS Dimitri +4:26
 
Etapas

3e etappe van Quanzhou Bay naar Quanzhou Bay
Afstand:
90.70 km.
Winnaar:02:02:12   KANEPEJS Deins
Leider:06:33:29   STEDMAN Max

1 KANEPEJS Deins 02:02:12
2 TANFIELD Harry 2:02:12
3 THÖMEL Tino 2:02:12
4 CHEN Zhiwen 2:02:12
5 AHMAD ZAMRI Muhammad Zulhilmie Afif 2:02:12
2e etappe van Quanzhou Bay naar Quanzhou Bay
Afstand:
111.40 km.
Winnaar:02:51:37   STEDMAN Max
Leider:04:31:17   STEDMAN Max

1 STEDMAN Max 02:51:37
2 MOREY Drew 2:51:39
3 YEMANE Dawit 2:51:54
4 TSEGAY Amanueal 2:52:12
5 CULEY Marcus 2:52:14
1e etappe van Quanzhou Bay naar Quanzhou Bay
Afstand:
86.70 km.
Winnaar:01:38:47   TANFIELD Harry
Leider:01:38:34   TANFIELD Harry

1 TANFIELD Harry 01:38:47
2 TOWNSEND Rory 1:38:57
3 HAMILTON Ben 1:38:57
4 BONELLO Daniel 1:38:57
5 WEST Alex 1:39:01
9e etappe van Pasaman naar Bukittinggi
Afstand:
117.20 km.
Winnaar:02:58:14   MAT AMIN Mohd Shahrul
Leider:30:12:18   KHORSHID Khalil

1 MAT AMIN Mohd Shahrul 02:58:14
2 SAHBAOUI Soufiane 2:58:14
3 MISBAH Muhsin Al Redha 2:58:14
4 SURYADI Bambang 2:58:14
5 DRINOVEC Matej 2:58:14
7e etappe van 50 Kota naar Padang Panjang
Afstand:
112.00 km.
Winnaar:02:56:34   MUH Imam Arifin
Leider:23:35:08   WHITEHOUSE Daniel

1 MUH Imam Arifin 02:56:34
2 MÜLLER Robert 2:56:34
3 DRINOVEC Matej 2:56:34
4 DESRIAC Loic 2:56:38
5 JUNG Eunseong 2:56:38
6e etappe van Kota Solok naar Kayo Aro
Afstand:
145.70 km.
Winnaar:03:20:29   MUH Imam Arifin
Leider:20:38:30   WHITEHOUSE Daniel

1 MUH Imam Arifin 03:20:29
2 LIM Rustom 3:20:29
3 BOONRATANATHANAKORN Thurakit 3:20:29
4 SAFARZADEH Saeid 3:20:29
5 SURYADI Bambang 3:21:23
4e etappe van Danau Singkarak naar Paya Kumbuh
Afstand:
106.40 km.
Winnaar:02:34:03   HIBATULLAH Jamal
Leider:13:18:30   MIZBANI IRANAGH Ghader

1 HIBATULLAH Jamal 02:34:03
2 JUNG Eunseong 2:34:03
3 MONSALVE PERTSINIDIS Yonnatta Alejandro 2:34:03
4 CAHYADI Aiman 2:34:03
5 DRINOVEC Matej 2:34:03
7e etappe van Kigali naar Kigali
Afstand:
120.00 km.
Winnaar:02:58:13   NDAYISENGA Valens
Leider:20:21:29   ARERUYA Joseph

1 NDAYISENGA Valens 02:58:13
2 EBRAHIM Redwan 02h58'13''
3 PIPER Cameron 02h58'13''
4 HOLLER Nikodemus 02h58'13''
5 EYOB Metkel 02h58'13''
2e etappe van Painan naar Sawah Lunto
Afstand:
155.90 km.
Winnaar:04:03:03   WHITEHOUSE Daniel
Leider:06:36:03   MIZBANI IRANAGH Ghader

1 WHITEHOUSE Daniel 04:03:03
2 KHORSHID Khalil 4:03:06
3 MIZBANI IRANAGH Ghader 4:03:06
4 FELIPE Marcelo 4:10:29
5 CHAWCHIANGKWANG Peerapol 4:10:47
6e etappe van Kayonza naar Kigali
Afstand:
86.30 km.
Winnaar:01:58:55   EYOB Metkel
Leider:17:23:09   ARERUYA Joseph

1 EYOB Metkel 01:58:55
2 ARERUYA Joseph 01h58'58''
3 DEBRETSION Aron 01h59'03''
4 NSENGIMANA Jean Bosco 01h59'03''
5 MAIN Kent 01h59'06''
5e etappe van Nyamata naar Rwamagana
Afstand:
93.10 km.
Winnaar:02:16:28   UWIZEYIMANA Bonaventure
Leider:15:24:11   ARERUYA Joseph

1 UWIZEYIMANA Bonaventure 02:16:28
2 HAMZA Yacine 02h16'30''
3 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades 02h16'30''
4 DEBRETSION Aron 02h16'30''
5 UKINIWABO Jean Paul René 02h16'30''
4e etappe van Musanze naar Nyamata
Afstand:
121.00 km.
Winnaar:02:52:54   EYOB Metkel
Leider:13:07:41   ARERUYA Joseph

1 EYOB Metkel 02:52:54
2 ARERUYA Joseph 02h52'54''
3 NSENGIMANA Jean Bosco 02h53'23''
4 KANGANGI Suleiman 02h53'49''
5 BYUKUSENGE Patrick 02h55'09''
3e etappe van Rubavu naar Musanze
Afstand:
95.00 km.
Winnaar:02:23:25   ARERUYA Joseph
Leider:10:13:47   PELLAUD Simon

1 ARERUYA Joseph 02:23:25
2 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades 02h23'25''
3 UKINIWABO Jean Paul René 02h23'25''
4 PELLAUD Simon 02h23'25''
5 EYOB Metkel 02h23'25''
2e etappe van Nyanza naar Rubavu
Afstand:
180.00 km.
Winnaar:04:32:30   PELLAUD Simon
Leider:07:50:22   PELLAUD Simon

1 PELLAUD Simon 04:32:30
2 JEANNES Matthieu 04h34'00''
3 DIDIER Munyaneza 04h34'00''
4 KANGANGI Suleiman 04h34'00''
5 EYOB Metkel 04h34'00''
1e etappe van Kigali naar Huye
Afstand:
120.30 km.
Winnaar:03:12:12   ARERUYA Joseph
Leider:03:16:06   ARERUYA Joseph

1 ARERUYA Joseph 03:12:12
2 MAIN Kent 03h13'46''
3 MEBRAHTOM Natnael 03h13'48''
4 EYOB Metkel 03h13'48''
5 DEBRETSION Aron 03h13'48''
 








--- anuncio ---