Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Laisterketak

1 CLARKE Jonathan 16:44:14
2 PICCOLI James +16:44:20
3 VAN EMPEL Etienne +16:44:24
4 EARLE Nathan +16:44:26
5 OCHOA CAMARGO Diego Antonio +16:44:27
1 WIEBES Lorena 03:13:05
2 KLEIN Lisa +0
3 KOPECKY Lotte +0
4 PIETERS Amy +0
5 CAMPBELL Teniel +0
1 BOL Cees 04:32:37
2 ACKERMANN Pascal +0
3 PHILIPSEN Jasper +0
4 VAN POPPEL Boy +0
5 HOFSTETTER Hugo +0
1 ROGLIC Primoz 25:28:00
2 YATES Adam +25:28:01
3 FUGLSANG Jakob +25:28:30
4 DUMOULIN Tom +25:29:25
5 PINOT Thibaut +25:30:32
1 BERNAL GOMEZ Egan Arley 29:17:02
2 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander +39
3 KWIATKOWSKI Michal +1:03
4 HAIG Jack +1:21
5 BARDET Romain +1:45
1 GALL Felix 10:50:22
2 VALTER Attila 10:50:27
3 ZIMMERMANN Georg 10:50:33
4 AASVOLD Kristian 10:50:35
5 OLDANI Stefano 10:50:36
1 BASTIANELLI Marta 04:24:14
2 BLAAK Chantal +0
3 VAN DIJK Ellen +0
4 PIETERS Amy +20
5 KOPECKY Lotte +20
1 CABOT Jeremy 04:32:47
2 HUREL Tony 04:32:47
3 MENTEN Milan 04:32:47
4 MORTIER Julien 04:32:47
5 GERTS Floris 04:32:47
1 LIGTHART Pim 05:15:49
2 DE GREEF Robbert +3
3 BAGIOLI Nicola +38
4 LIEPINS Emils +39
5 HOFSTETTER Hugo +41
1 LASTRA MARTINEZ Jonathan 04:26:54
2 ALARCON GARCIA Raul 04:27:04
3 DE LA FUENTE RASILLA David 04:27:08
4 RODRIGUES João 04:27:12
5 FOUCHE James 04:27:18
1 VENCHIARUTTI Nicola 03:42:37
2 ROCCHETTA Cristian 3:42:37
3 ZAMBELLI Samuele 3:42:37
4 TOTÒ Paolo 3:42:37
5 FERRI Gregorio 3:42:37
1 CORDON-RAGOT Audrey 03:52:06
2 PIETERS Amy +1:30
3 BASTIANELLI Marta +1:30
4 RYAN Alexis +1:30
5 ELVIN Gracie +1:30
1 SEVILLA RIVERA Oscar Miguel 09:29:29
2 ALARCON CARES Pablo Andrés 09:30:10
3 DUARTE AREVALO Fabio Andres 09:30:24
4 DOTTI Juan Pablo 09:30:26
5 SANTOS MORENO Efren 09:31:39
1 BUDDING Martijn 12:12:29
2 HOELGAARD Markus 0:00:02
3 THALMANN Roland 0:00:10
4 MILTIADIS Andreas 0:00:12
5 HOEM Bjørn Tore 0:00:13
1 SCHACHMANN Maximilian 04:40:01
2 CATTANEO Mattia +0
3 VENDRAME Andrea +14
4 TOTÒ Paolo +14
5 VILLELLA Davide +14
1 BALKAN Onur 03:37:21
2 PAPOK Siarhei 3h37'21"
3 KONONENKO Mykhaylo 3h37'21"
4 KANEPEJS Deins 3h37'21"
5 VOLOSHIN Alexey 3h37'21"
1 SHARAKOVA Tatsiana 02:41:32
2 MILIAEVA Mariia 2h41'32"
3 IVANIUK Maryna 2h41'32"
4 ZABELINSKAYA Olga 2h41'32"
5 CHRISTOFOROU Antri 2h41'32"
1 ALAPHILIPPE Julian 04:47:14
2 FUGLSANG Jakob +4:47:16
3 VAN AERT Wout +4:47:41
4 STYBAR Zdenek +4:48:14
5 BENOOT Tiesj +4:48:14
1 VAN VLEUTEN Annemiek 03:48:49
2 LANGVAD Annika +3:49:26
3 NIEWIADOMA Katarzyna +3:49:29
4 BASTIANELLI Marta +3:49:33
5 UTTRUP LUDWIG Cecilie +3:49:33
1 SHARHA Olena 02:35:48
2 PERCHTOLD Christina 2h35'48"
3 NASKOVICH Taisa 2h35'49"
4 RIABCHENKO Tetiana 2h35'49"
5 IVANOVA Irina 2h35'50"
 
Etapak

2e etappe van Mértola naar Odemira
Afstand:
182.80 km.
Winnaar:04:07:02   SANZ UNZUE Enrique
Leider:09:13:45   SANZ UNZUE Enrique

1 SANZ UNZUE Enrique 04:07:02
2 ALARCON GARCIA Raul +4:07:02
3 RUBIO Vicente Garcia De Mateos +4:07:02
4 CULLAIGH Gabriel +4:07:02
5 MENDONÇA Luís +4:07:02
5e etappe van Pingtung County naar Dapeng Bay National Scenic Area
Afstand:
200.10 km.
Winnaar:04:26:20   LONARDI Giovanni
Leider:16:44:14   CLARKE Jonathan

1 LONARDI Giovanni 04:26:20
2 YOUNG Eric +4:26:20
3 YOSHIDA Hayato +4:26:20
4 ABDUL HALIL Izzat Hilmi +4:26:20
5 MCCABE Travis +4:26:20
1e etappe van Montemor-o-Novo naar Moura
Afstand:
208.10 km.
Winnaar:05:06:43   SANZ UNZUE Enrique
Leider:05:06:43   SANZ UNZUE Enrique

1 SANZ UNZUE Enrique 05:06:43
2 MENDONÇA Luís +5:06:43
3 RUBIO Vicente Garcia De Mateos +5:06:43
4 CULLAIGH Gabriel +5:06:43
5 BARTHE Cyril +5:06:43
4e etappe van Nantou County Hall naar Sun Moon Lake Xiang
Afstand:
166.60 km.
Winnaar:03:58:21   PICCOLI James
Leider:12:17:54   CLARKE Jonathan

1 PICCOLI James 03:58:21
2 CLARKE Jonathan +3:58:21
3 VAN EMPEL Etienne +3:58:21
4 BOWDEN Scott +3:58:21
5 NAKANE Hideto +3:58:21
7e etappe van San Benedetto del Tronto naar San Benedetto del Tronto
Afstand:
10.05 km.Starttijd: 13:10 uur
Winnaar:00:11:23   CAMPENAERTS Victor
Leider:25:28:00   ROGLIC Primoz

1 CAMPENAERTS Victor 00:11:23
2 BETTIOL Alberto +11:26
3 VAN EMDEN Jos +11:27
4 LANGEVELD Sebastian +11:29
5 LAMPAERT Yves +11:30
3e etappe van HSR Hsinchu Station naar Shigang Visitor Center
Afstand:
156.50 km.
Winnaar:03:49:03   WHITE Nicholas
Leider:08:19:39   LONARDI Giovanni

1 WHITE Nicholas 03:49:03
2 PENG Yuan Tan +3:49:03
3 LONARDI Giovanni +3:49:03
4 GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve +3:49:03
5 AVILA VANEGAS Edwin Alciviades +3:49:03
6e etappe van Matelica naar Jesi
Afstand:
195.00 km.Starttijd: 11:50 uur
Winnaar:04:42:11   ALAPHILIPPE Julian
Leider:25:15:59   YATES Adam

1 ALAPHILIPPE Julian 04:42:11
2 CIMOLAI Davide +4:42:11
3 VIVIANI Elia +4:42:11
4 VENTURINI Clément +4:42:11
5 SAGAN Peter +4:42:11
2e etappe van Taoyuan City naar Jiaobanshan Park
Afstand:
118.80 km.
Winnaar:02:45:20   CLARKE Jonathan
Leider:04:30:36   CLARKE Jonathan

1 CLARKE Jonathan 02:45:20
2 LONARDI Giovanni +2:45:20
3 EARLE Nathan +2:45:20
4 OCHOA CAMARGO Diego Antonio +2:45:20
5 PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés +2:45:20
8e etappe van Nice naar Nice
Afstand:
110.00 km.Starttijd: 14:05 uur
Winnaar:02:41:10   IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Leider:29:17:02   BERNAL GOMEZ Egan Arley

1 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion 02:41:10
2 NAESEN Oliver +18
3 KELDERMAN Wilco +18
4 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe +18
5 GROßSCHARTNER Felix +18
5e etappe van Colli al Metauro naar Recanati
Afstand:
180.00 km.Starttijd: 12:10 uur
Winnaar:04:39:32   FUGLSANG Jakob
Leider:20:33:48   YATES Adam

1 FUGLSANG Jakob 04:39:32
2 YATES Adam +4:40:12
3 ROGLIC Primoz +4:40:28
4 DUMOULIN Tom +4:41:11
5 PINOT Thibaut +4:41:25
3e etappe van Pazin naar Umag
Afstand:
156.00 km.
Winnaar:03:30:07   GUARDINI Andrea
Leider:10:50:22   GALL Felix

1 GUARDINI Andrea 03:30:07
2 HJEMSÆTER Olav 3:30:07
3 DALLA VALLE Nicolas 3:30:07
4 AASVOLD Kristian 3:30:07
5 STACCHIOTTI Riccardo 3:30:07
1e etappe van Taipei City naar Taipei City
Afstand:
88.20 km.
Winnaar:01:45:26   GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve
Leider:01:45:16   GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve

1 GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve 01:45:26
2 YOUNG Eric +1:45:26
3 NAKAJIMA Yasuharu +1:45:26
4 RODRIGUEZ VICTORIA Jose Alfredo +1:45:26
5 MCCABE Travis +1:45:26
7e etappe van Nice naar Col de Turini
Afstand:
181.50 km.Starttijd: 11:45 uur
Winnaar:04:55:49   MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
Leider:26:35:26   BERNAL GOMEZ Egan Arley

1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 04:55:49
2 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel +6
3 EDET Nicolas +20
4 YATES Simon +20
5 HIVERT Jonathan +55
4e etappe van Foligno naar Fossombrone
Afstand:
221.00 km.Starttijd: 10:50 uur
Winnaar:05:16:29   LUTSENKO Alexey
Leider:15:53:42   YATES Adam

1 LUTSENKO Alexey 05:16:29
2 ROGLIC Primoz +5:16:29
3 YATES Adam +5:16:29
4 FUGLSANG Jakob +5:16:29
5 FORMOLO Davide +5:16:38
2e etappe van Vrsar naar Oprtalj
Afstand:
161.00 km.
Winnaar:03:39:30   GALL Felix
Leider:07:20:15   GALL Felix

1 GALL Felix 03:39:30
2 OLDANI Stefano 3:39:43
3 ROTA Lorenzo 3:39:43
4 ZIMMERMANN Georg 3:39:43
5 SCHLEGEL Michal 3:39:43
 







--- iragarpena ---