Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Races

1 NIEWIADOMA Katarzyna 20:27:33
2 GARCIA Margarita Victoria +20:29:01
3 MERINO CORTAZAR Eider +20:29:20
4 WINDER Ruth +20:29:40
5 HALL Katie +20:30:12
1 YATES Simon 82:05:58
2 MAS NICOLAU Enric +1:46
3 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel +2:04
4 KRUIJSWIJK Steven +2:54
5 VALVERDE BELMONTE Alejandro +4:28
1 ALAPHILIPPE Julian 16:33:08
2 TRATNIK Jan +16:33:24
3 BENEDETTI Cesare +16:33:30
4 HERMANS Ben +16:33:34
5 CERNY Josef +16:33:36
1 VAN DIJK Ellen 02:35:03
2 RIVERA Coryn +11
3 CORDON-RAGOT Audrey +15
4 KIRCHMANN Leah +18
5 LIPPERT Liane +18
1 PATERSKI Maciej 00:00:4:33
2 ZOIDL Riccardo +0:02
3 ZIMMERMANN Georg +0:35
4 POGAČAR Tadej +0:35
5 RABITSCH Stephan +0:35
1 STUYVEN Jasper 04:16:54
2 VAN GENECHTEN Jonas +0
3 DUPONT Timothy +0
4 DEBUSSCHERE Jens +0
5 NOMMELA Aksel +0
1 COLBRELLI Sonny 04:29:03
2 BELLETTI Manuel +4:29:03
3 SIMION Paolo +4:29:03
4 LOBATO DEL VALLE Juan Jose +4:29:03
5 BASSO Leonardo +4:29:03
1 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián 18:05:02
2 CIMA Damiano +18:05:10
3 MOSCA Jacopo +18:05:20
4 CROME Sam +18:05:22
5 NIU Yikui +18:05:22
1 VAN DER HOORN Taco 04:27:24
2 DUYN Huub +0
3 FRISON Frederik +0
4 DE GENDT Aimé +0
5 GUERREIRO Ruben +3
1 MOSCON Gianni 04:49:33
2 TAARAMAE Rein +4:49:34
3 GASPAROTTO Enrico +4:49:56
4 WACKERMANN Luca +4:49:57
5 FICARA Pierpaolo +4:50:03
1 GROENEWEGEN Dylan 04:14:33
2 DEGENKOLB John +0
3 STUYVEN Jasper +0
4 VERMEULEN Emiel +0
5 WELTEN Bram +0
1 STUYVEN Jasper 05:14:28
2 CLAEYS Dimitri +0
3 BARGUIL Warren +0
4 VANENDERT Jelle +0
5 MARTIN Guillaume +0
1 ALAPHILIPPE Julian 26:25:58
2 POELS Wout +17
3 ROGLIČ Primož +33
4 BEVIN Patrick +42
5 JUNGELS Bob +51
1 KUKRLE Michael 11:49:46
2 PATERSKI Maciej 11:50:19
3 DEWULF Stan 11:50:22
4 STEIMLE Jannik 11:50:48
5 ČERNÝ Josef 11:50:53
1 PALADIN Soraya 06:36:48
2 CONFALONIERI Maria Giulia +6:37:18
3 RIABCHENKO Tetyana +6:38:18
4 SIERRA CAÑADILLA Arlenis +6:38:19
5 FRANCHI Elena +6:38:20
1 MATTHEWS Michael 05:19:27
2 COLBRELLI Sonny +0
3 VAN AVERMAET Greg +0
4 NAESEN Oliver +0
5 ROOSEN Timo +0
1 SIMON Julien 04:31:02
2 KONOVALOVAS Ignatas +0
3 TAARAMAE Rein +0
4 MARTIN Guillaume +6
5 LE CUNFF Kévin +15
1 MADSEN Martin Toft 00:39:32
2 BJERG Mikkel 00:39:47.372
3 BOND Hamish 00:40:05.579
4 JØRGENSEN Mathias Norsgaard 00:40:42.360
5 LAMMERTINK Steven 00:41:50.118
1 THOMAS Leah 00:44:41
2 ZABELINSKAYA Olga +45:19
3 SIMMONDS Hayley +45:41
4 REUSSER Marlen +45:42
5 DUYCK Ann Sophie +46:11
1 POGAČAR Tadej 11:19:47
2 SOKOLOV Dmitrii 0'25
3 DI RENZO Andrea 1'44
4 RUBIO REYES Einer Augusto 3'27
5 RAVANELLI Simone 3'28
 
Stages

7e etappe van Chomérac naar Privas
Afstand:
90.00 km.
Winnaar:02:43:52   MAGNALDI Erica
Leider:20:27:33   NIEWIADOMA Katarzyna

1 MAGNALDI Erica 02:43:52
2 DE VUYST Sofie +2:43:52
3 HAMMES Kathrin +2:43:55
4 SHAPIRA Omer +2:43:57
5 BUYSMAN Nina +2:43:57
2e etappe van Yongzhou Ningyuan naar Yongzhou Ningyuan
Afstand:
99.40 km.
Winnaar:02:18:26   MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Leider:02:26:56   GIACOPPO Anthony

1 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián 02:18:26
2 MARCHETTI Moreno +2:18:26
3 BENFATTO Marco +2:18:26
4 AULAR Orluis +2:18:26
5 CIMA Damiano +2:18:26
6e etappe van Savasse naar Montboucher-sur-Jabron
Afstand:
113.00 km.
Winnaar:03:17:27   WINDER Ruth
Leider:17:43:04   NIEWIADOMA Katarzyna

1 WINDER Ruth 03:17:27
2 NIEWIADOMA Katarzyna +3:17:27
3 RICHIOUD Gréta +3:18:13
4 PIRRONE Elena +3:18:13
5 VOLLERING Demi +3:18:13
1e etappe van Xinning Lushan naar Xinning Lushan
Afstand:
8.00 km.
Winnaar:00:08:30   GIACOPPO Anthony
Leider:00:08:30   GIACOPPO Anthony

1 GIACOPPO Anthony 00:08:30
2 JENNER Samuel +8:34
3 GROVES Kaden +8:36
4 MARQUE PORTO Alejandro Manuel +8:37
5 OVECHKIN Artem +8:38
21e etappe van Alcorcón naar Madrid
Afstand:
100.90 km.Starttijd: 17:15 uur
Winnaar:02:21:28   VIVIANI Elia
Leider:82:05:58   YATES Simon

1 VIVIANI Elia 02:21:28
2 SAGAN Peter +0
3 NIZZOLO Giacomo +0
4 VAN POPPEL Danny +0
5 SARREAU Marc +0
2e etappe van Madrid naar Madrid
Afstand:
100.30 km.Starttijd: 14:15 uur
Winnaar:02:17:28   BRONZINI Giorgia
Leider:02:35:03   VAN DIJK Ellen

1 BRONZINI Giorgia 02:17:28
2 ROY Sarah +0
3 BECKER Charlotte +0
4 SANGUINETI Ilaria +0
5 CORDON-RAGOT Audrey +0
4e etappe van Nitra naar Galanta
Afstand:
147.70 km.
Winnaar:03:21:53   JAKOBSEN Fabio
Leider:16:33:08   ALAPHILIPPE Julian

1 JAKOBSEN Fabio 03:21:53
2 PELUCCHI Matteo +3:21:53
3 LAPORTE Christophe +3:21:53
4 LANDER Sebastian +3:21:53
5 MARONESE Marco +3:21:53
5e etappe van Grandrieu naar Mont-Lozere
Afstand:
139.00 km.
Winnaar:04:12:06   NIEWIADOMA Katarzyna
Leider:14:25:32   GARCIA Margarita Victoria

1 NIEWIADOMA Katarzyna 04:12:06
2 GARCIA Margarita Victoria +4:12:09
3 HALL Katie +4:12:15
4 SIERRA CAÑADILLA Arlenis +4:12:19
5 WINDER Ruth +4:12:24
1e etappe van Boadilla del Monte naar Boadilla del Monte
Afstand:
14.00 km.Starttijd: 15:30 uur
Winnaar:00:17:40   TEAM SUNWEB
Leider:00:17:40   KIRCHMANN Leah
x
1 TEAM SUNWEB 00H 17' 40'' -
2 WIGGLE HIGH5 00H 17' 58'' + 00H 00' 18''
3 MITCHELTON SCOTT 00H 18' 26'' + 00H 00' 46''
4 BTC CITY LJUBLJANA 00H 18' 32'' + 00H 00' 52''
5 COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM 00H 18' 50'' + 00H 01' 10''
20e etappe van Andorra naar Collada de La Gallina
Afstand:
97.30 km.Starttijd: 14:54 uur
Winnaar:02:59:30   MAS NICOLAU Enric
Leider:79:44:30   YATES Simon

1 MAS NICOLAU Enric 02:59:30
2 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel +0
3 YATES Simon +23
4 PINOT Thibaut +54
5 URAN URAN Rigoberto +57
3e etappe van Dubnica nad Váhom naar Nitra
Afstand:
181.10 km.
Winnaar:04:22:11   PELUCCHI Matteo
Leider:13:11:15   ALAPHILIPPE Julian

1 PELUCCHI Matteo 04:22:11
2 JAKOBSEN Fabio +4:22:11
3 LAMPAERT Yves +4:22:11
4 LAPORTE Christophe +4:22:11
5 SELIG Rüdiger +4:22:11
4e etappe van Châteauneuf-de-Gadagne naar Mont-Serein Station
Afstand:
117.00 km.
Winnaar:03:39:33   MERINO CORTAZAR Eider
Leider:10:13:23   GARCIA Margarita Victoria

1 MERINO CORTAZAR Eider 03:39:33
2 GARCIA Margarita Victoria +3:40:05
3 POIDEVIN Sara +3:40:05
4 NIEWIADOMA Katarzyna +3:40:13
5 HALL Katie +3:41:03
7e etappe van Abengourou naar Abengourou
Afstand:
96.00 km.
Winnaar:02:26:55   BAMOGO Seydou
Leider:15:08:52   CISSE Isiaka

1 BAMOGO Seydou 02:26:55
2 COULIBALY Bréhima 02h26'55''
3 TRAORÉ Souleymane 02h26'55''
4 KAMZONG ABESSOLO Clovis 02h26'55''
5 SORGHO W. Mathias 02h26'55''
7e etappe van Xinning Lushan naar Xinning Lushan
Afstand:
101.00 km.
Winnaar:02:38:33   PENALVER ANIORTE Manuel
Leider:18:05:02   MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián

1 PENALVER ANIORTE Manuel 02:38:33
2 VON HOFF Steele +2:38:33
3 LIU Jianpeng +2:38:33
4 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián +2:38:33
5 BOKELOH Jonas +2:38:33
19e etappe van Lleida naar Andorra
Afstand:
154.40 km.Starttijd: 13:30 uur
Winnaar:03:42:05   PINOT Thibaut
Leider:76:44:41   YATES Simon

1 PINOT Thibaut 03:42:05
2 YATES Simon +5
3 KRUIJSWIJK Steven +13
4 URAN URAN Rigoberto +52
5 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel +52
 








--- advertisement ---