Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Races

1 STRONG Corbin 10:48:51
2 FISHER-BLACK Finn 10:48:59
3 GATE Aaron 10:49:14
4 OLIVER Ben 10:49:47
5 BURNETT Josh 10:50:14
1 MONTENEGRO NARVAEZ Jimmy Santiago 19:15:26
2 BURBANO Joel +19:15:30
3 LOPEZ GRANIZO Harold Martin +19:15:47
4 MORALES Esdras +19:17:13
5 PAREDES Anderson +19:17:23
1 MUGISHA Moise 16:20:47
2 KUBIS Lukas +16:21:26
3 KAMZONG ABESSOLO Clovis +16:21:32
4 DAUMONT Paul +16:21:40
5 CISSE Issiaka +16:21:40
1 ROGLIC Primoz 72:46:12
2 CARAPAZ Richard +24
3 CARTHY Hugh +1:15
4 MARTIN Daniel +2:43
5 MAS NICOLAU Enric +3:36
1 BRENNAUER Lisa 04:29:21
2 LONGO BORGHINI Elisa +12
3 WIEBES Lorena +13
4 VAN DIJK Ellen +31
5 KIRCHMANN Leah +42
1 VASQUEZ VASQUEZ Juan Mardoqueo 31:40:44
2 ORDOÑEZ CARMONA Santiago 31:45:48
3 GUAMA Bayron 31:48:13
4 GONZALEZ LARES Leonardo 31:51:37
5 TOC Gerson 31:53:09
1 GEOGHEGAN HART Tao 85:40:21
2 HINDLEY Jai +39
3 KELDERMAN Wilco +1:29
4 ALMEIDA João +2:57
5 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello +3:09
1 LAMPAERT Yves 03:57:12
2 DECLERCQ Tim +21
3 MERLIER Tim +22
4 DEGENKOLB John +22
5 DRUCKER Jean Pierre +22
1 WIEBES Lorena 03:39:43
2 BRENNAUER Lisa +0
3 KOPECKY Lotte +0
4 ROY Sarah +0
5 BERTIZZOLO Sofia +0
1 VAN DER POEL Mathieu 05:43:17
2 VAN AERT Wout +0
3 KRISTOFF Alexander +8
4 TURGIS Anthony +8
5 LAMPAERT Yves +8
1 VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal 03:29:57
2 PIETERS Amy +1:01
3 KOPECKY Lotte +1:01
4 BRENNAUER Lisa +1:01
5 ROY Sarah +1:01
1 MANEEPHAN Jutatip 06:51:24
2 NUNTANA Supuksorn 6:51:26
3 BATRIYA Chaniporn 6:51:35
4 SOMRAT Phetdarin 6:51:46
5 CHAIRIN Kulacha 6:52:02
1 EWAN Caleb 03:34:38
2 BONIFAZIO Niccolo +0
3 COQUARD Bryan +0
4 MERLIER Tim +0
5 PHILIPSEN Jasper +0
1 CARR Simon 03:52:42
2 MURPHY Kyle +3:53:18
3 ANACONA Winner Anrew +3:53:18
4 CEPEDA ORTIZ Jefferson Alveiro +3:53:18
5 CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai +3:53:32
1 HOLLER Nikodemus 19:07:29
2 SIRIRONNACHAI Sarawut 19:08:03
3 MIDEY Valentin Fabien Rene 19:08:18
4 VAN ENGELEN Adne 19:08:32
5 CHAWCHIANGKWANG Peerapol 19:09:23
1 LEKNESSUND Andreas 11:03:26
2 GUERIN Alexis 11:05:19
3 ADRIA OLIVERAS Roger 11:05:53
4 VAN GILS Maxim 11:06:10
5 BERRADE FERNANDEZ Urko 11:06:18
1 PEDERSEN Mads 05:19:20
2 SENECHAL Florian +0
3 TRENTIN Matteo +0
4 BETTIOL Alberto +1
5 KÜNG Stefan +3
1 D'HOORE Jolien 03:33:15
2 KOPECKY Lotte +0
3 BRENNAUER Lisa +0
4 ROY Sarah +0
5 CAVALLI Marta +0
1 HERREGODTS Rune 04:13:14
2 MEEUS Jordi +02
3 DAUPHIN Florian +02
4 TESSON Jason +02
5 JULLIEN Anthony +02
1 PEDERSEN Casper Phillip 04:51:44
2 COSNEFROY Benoit +0
3 NIEUWENHUIS Joris +30
4 MADOUAS Valentin +30
5 BARGUIL Warren +30
 
Stages

5e etappe van Wellington naar Wellington
Winnaar:00:59:22   STEWART Campbell
Leider:10:48:51   STRONG Corbin

1 STEWART Campbell 00:59:22
2 STRONG Corbin 00:59:22
3 JACKSON George 00:59:22
4 GATE Aaron 00:59:22
5 OLIVER Ben 00:59:22
4e etappe van Masterton naar Admiral Hill
Afstand:
126.90 km.
Winnaar:03:08:09   FISHER-BLACK Finn
Leider:09:49:37   FISHER-BLACK Finn

1 FISHER-BLACK Finn 03:08:09
2 OLIVER Ben 03:08:16
3 STRONG Corbin 03:08:18
4 BURNETT Josh 03:08:20
5 MARRYATT Jake 03:08:22
3e etappe van Masterton naar Martinborough
Afstand:
126.30 km.
Winnaar:02:49:45   GOUGH Regan
Leider:06:41:12   MUDGWAY Luke

1 GOUGH Regan 02:49:45
2 MCCORMICK Hayden 02:49:45
3 HADEN Glenn 02:49:47
4 PITHIE Laurence 02:50:03
5 STEWART Campbell 02:50:03
2e etappe van Masterton naar Masterton
Afstand:
158.10 km.
Winnaar:03:39:41   MUDGWAY Luke
Leider:03:51:09   MUDGWAY Luke

1 MUDGWAY Luke 03:39:41
2 STRONG Corbin 03:39:58
3 GATE Aaron 03:39:58
4 FISHER-BLACK Finn 03:40:00
5 OLIVER Ben 03:40:02
1e etappe van Masterton naar Masterton
Afstand:
10.00 km.
Winnaar:GOUGH Regan
Leider:00:11:35   GOUGH Regan

1 GOUGH Regan 00:00:00
2 STRONG Corbin
3 PITHIE Laurence
4 THOMPSON Reuben
5 FISHER-BLACK Finn
6e etappe van Quito naar Quito
Afstand:
100.00 km.
Winnaar:02:04:37   SANTOS MORENO Efren
Leider:19:15:26   MONTENEGRO NARVAEZ Jimmy Santiago

1 SANTOS MORENO Efren 02:04:37
2 MONTENEGRO NARVAEZ Jimmy Santiago +2:05:12
3 BURBANO Joel +2:05:14
4 NAVARRETE NAVARRETE Segundo Mesias +2:05:17
5 ORDOÑEZ CARMONA Santiago +2:05:19
5e etappe van Playón de San Francisco naar Atuntaqui
Afstand:
130.40 km.
Winnaar:00:00:03   GUAMA DE LA CRUZ Byron
Leider:17.10.20   MONTENEGRO NARVAEZ Jimmy Santiago

1 GUAMA DE LA CRUZ Byron 00:00:03
2 MONTENEGRO NARVAEZ Jimmy Santiago +3
3 LOPEZ GRANIZO Harold Martin +3
4 HARO Wilson +3
5 BURBANO Joel +3
4e etappe van San Roque naar La Estrellita
Afstand:
120.00 km.
Winnaar:03:18:04   BURBANO Joel
Leider:14:02:17   VELASCO CEVALLOS Henry

1 BURBANO Joel 03:18:04
2 VELASCO CEVALLOS Henry +3:18:04
3 CHUMIL Sergio +3:18:05
4 LOPEZ Yonatan Andres +3:18:06
5 TOSCANO Bill Janz +3:18:19
3e etappe van Machachi naar Olmedo
Afstand:
123.80 km.
Winnaar:03:04:52   GUAMA DE LA CRUZ Byron
Leider:10:43:33   TORO CAICEDO Cristian

1 GUAMA DE LA CRUZ Byron 03:04:52
2 MONTENEGRO NARVAEZ Jimmy Santiago +3:04:52
3 LOPEZ GRANIZO Harold Martin +3:04:54
4 HARO Wilson +3:04:54
5 HUERA Richard +3:04:54
2e etappe van Pedernales naar Santo Domingo
Afstand:
133.10 km.
Winnaar:03:22:01   GUAMA DE LA CRUZ Byron
Leider:07:38:22   TORO CAICEDO Cristian

1 GUAMA DE LA CRUZ Byron 03:22:01
2 MONTENEGRO NARVAEZ Jimmy Santiago +3:22:01
3 HUERA Richard +3:22:01
4 QUISPE Alain +3:22:01
5 ROSALES HERNANDEZ Juan Francisco +3:22:01
1e etappe van Los Bancos naar Pedernales
Afstand:
177.30 km.
Winnaar:04:16:30   TORO CAICEDO Cristian
Leider:04:16:30   TORO CAICEDO Cristian

1 TORO CAICEDO Cristian 04:16:30
2 MORALES Esdras +5
3 CAZA VITERI Rommel Andres +7
4 ORDOÑEZ CARMONA Santiago +7
5 CAICEDO Pablo +48
5e etappe van Sangmelima naar Yaoundé
Afstand:
166.40 km.
Winnaar:04:05:18   DAUMONT Paul
Leider:16:20:47   MUGISHA Moise

1 DAUMONT Paul 04:05:18
2 MBA Hervé Raoul +4:05:18
3 BAMOGO Seydou +4:05:18
4 DIALLO Yaya +4:05:18
5 KUBIS Lukas +4:05:18
4e etappe van Zoétélé naar Nkpwang-Meyomessala
Afstand:
116.40 km.
Winnaar:02:46:33   MUGISHA Moise
Leider:12:15:29   MUGISHA Moise

1 MUGISHA Moise 02:46:33
2 KUBIS Lukas +2:46:38
3 UHIRIWE Renus Byiza +2:46:44
4 DIALLO Yaya +2:46:44
5 DAUMONT Paul +2:46:44
3e etappe van Yaoundé naar Ebolowa (Nkolandom)
Afstand:
167.00 km.
Winnaar:03:51:36   KUBIS Lukas
Leider:09:28:56   MUGISHA Moise

1 KUBIS Lukas 03:51:36
2 KAMZONG ABESSOLO Clovis +3:51:36
3 MUGISHA Moise +3:51:36
4 MUGISHA Samuel +3:51:41
5 DAUMONT Paul +3:51:44
2e etappe van Akonolinga naar Abong-Mbang
Afstand:
139.50 km.
Winnaar:03:21:29   DAUMONT Paul
Leider:05:37:20   MUGISHA Moise

1 DAUMONT Paul 03:21:29
2 KUBIS Lukas +3:21:29
3 CISSE Issiaka +3:21:29
4 KAMZONG ABESSOLO Clovis +3:21:29
5 FOSING DASSIE Robert +3:21:33
 








--- advertisement ---