Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Iniciar sesión / Inscribirse   
Carreras

1 LUTSENKO Alexey 21:45:51
2 POZZOVIVO Domenico +44
3 HERRADA LOPEZ Jesús +47
4 FARIA DA COSTA Rui Alberto +53
5 GESBERT Elie +1:03
1 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel 18:38:32
2 SOSA CUERVO Ivan Ramiro +18:38:36
3 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe +18:39:14
4 BERNAL GOMEZ Egan Arley +18:39:26
5 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander +18:39:36
1 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka 13:18:06
2 CLARKE Simon +0
3 GALLOPIN Tony +1
4 PINOT Thibaut +2
5 MOLARD Rudy +10
1 VELASCO Simone 05:10:21
2 BAGIOLI Nicola +42
3 SOBRERO Matteo +42
4 GAVAZZI Francesco +42
5 PETERS Nans +42
1 ACKERMANN Pascal 04:27:58
2 KITTEL Marcel +4:27:58
3 MEZGEC Luka +4:27:58
4 BARBERO CUESTA Carlos +4:27:58
5 ROJAS GIL Jose Joaquin +4:27:58
1 SANCHEZ GIL Luis Leon 08:29:38
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro +8:29:38
3 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello +8:29:48
4 KONRAD Patrick +8:29:51
5 FRAILE MATARRANZ Omar +8:29:54
1 MANCEBO PEREZ Francisco 19:26:30
2 ORANZA Ronald 0:03:20
3 PEREZ Dominic 0:03:23
4 MORALES Jan Paul Montealegre 0:04:03
5 SANO Junya 0:04:21
1 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion 16:08:44
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro +16:08:51
3 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello +16:08:51
4 MARTIN Daniel +16:09:00
5 TEUNS Dylan +16:09:02
1 LAPORTE Christophe 10:29:35
2 LUDVIGSSON Tobias +10:29:51
3 JANSSENS Jimmy +10:30:04
4 MOLLEMA Bauke +10:30:04
5 VANMARCKE Sep +10:30:09
1 KOPECKY Lotte 02:08:19
2 BARNES Alice +2:08:19
3 NGUYEN Thi That +2:08:19
4 PERSICO Silvia +2:08:19
5 TREVISI Anna +2:08:19
1 CARSTENSEN Lucas 03:00:19
2 KARALIOK Yauheni 0.1252199074
3 STOSZ Patryk 0.1252199074
4 LUCHSHENKO Sergey 0.1252199074
5 ORKEN Ahmet 0.1252199074
1 SHARAKOVA Tatsiana 02:32:52
2 SHEKEL Olga +2:32:52
3 NOVOLODSKAIA Mariia +2:32:52
4 ZABELINSKAYA Olga +2:32:52
5 STRELTSOVA Galina +2:32:52
1 DEBESAY ABREHAM Yakob 08:37:13
2 MEBRAHTOM Natnael 08h38'03''
3 MONTENEGRO Santiago 08h38'44''
4 QUINTEROS Alexis 08h38'46''
5 TESFAZION OCBIT Natnael 08h39'22''
1 SAMOILAU Branislau 03:39:49
2 FRIESECKE Gian 0.1526620370
3 DINA Márton 0.1526620370
4 STOSZ Patryk 0.1527546296
5 MALECKI Kamil 0.1527546296
1 SAVENKA Ina 02:31:43
2 NOVOLODSKAIA Mariia +0
3 MILIAEVA Maria +0
4 ZABELINSKAYA Olga +0
5 IVANIUK Maryna +0
1 ANACONA Winner Anrew 22:09:21
2 ALAPHILIPPE Julian +22:09:56
3 SEVILLA RIBERA Oscar +22:10:18
4 CONTI Valerio +22:10:24
5 GROßSCHARTNER Felix +22:10:34
1 VAN BAARLE Dylan 13:24:38
2 SCHULTZ Nicholas +13:25:02
3 WOODS Michael +13:26:30
4 HARPER Chris +13:26:51
5 PORTE Richie +13:26:51
1 KITTEL Marcel 03:45:23
2 DUPONT Timothy +3:45:23
3 HOFSTETTER Hugo +3:45:23
4 NOPPE Christophe +3:45:23
5 GREIPEL André +3:45:23
1 TURGIS Anthony 03:39:47
2 COMBAUD Romain +0
3 VAN ASBROECK Tom +23
4 TRARIEUX Julien +23
5 WAEYTENS Zico +23
1 WELLENS Tim 04:50:40
2 BUCHMANN Emanuel +4:50:54
3 VALVERDE BELMONTE Alejandro +4:51:42
4 HIGUITA GARCIA Sergio Andres +4:51:59
5 SPILAK Simon +4:52:13
 
Etapas

1e etappe van Cullera naar Gandia
Afstand:
126.00 km.
Winnaar:03:07:43   WINDER Ruth
Leider:03:07:43   WINDER Ruth

1 WINDER Ruth 03:07:43
2 PALADIN Soraya +3:07:45
3 CANUEL Karol-Ann +3:07:45
4 GARCIA Margarita Victoria +3:07:48
5 RIVERA Coryn +3:07:48
2e etappe van Sevilla naar Torredonjimeno
Afstand:
216.00 km.
Winnaar:05:55:28   TRENTIN Matteo
Leider:10:19:40   WELLENS Tim

1 TRENTIN Matteo 05:55:28
2 VAN POPPEL Danny +5:55:28
3 GARCIA CORTINA Ivan +5:55:28
4 SANZ UNZUE Enrique +5:55:28
5 BELLETTI Manuel +5:55:28
2e etappe van Almodôvar naar Fóia
Afstand:
187.40 km.
Winnaar:04:58:25   POGACAR Tadej
Leider:09:51:24   POGACAR Tadej

1 POGACAR Tadej 04:58:25
2 POELS Wouter +4:58:26
3 MAS NICOLAU Enric +4:58:28
4 OOMEN Sam +4:58:30
5 ANTUNES Manuel Amaro +4:58:32
1e etappe van Koprulu Canyon naar Antalya
Afstand:
141.00 km.
Winnaar:03:26:45   VAN DER POEL Mathieu
Leider:03:26:35   VAN DER POEL Mathieu

1 VAN DER POEL Mathieu 03:26:45
2 RAJOVIC Dusan 3:26:45
3 VAN DER KOOIJ Bas 3:26:45
4 LONARDI Giovanni 3:26:45
5 GAZZOLI Michele 3:26:45
6e etappe van Al Mouj Muscat naar Matrah Corniche
Afstand:
135.50 km.
Winnaar:03:07:12   NIZZOLO Giacomo
Leider:21:45:51   LUTSENKO Alexey

1 NIZZOLO Giacomo 03:07:12
2 COLBRELLI Sonny +0
3 BALLERINI Davide +0
4 VENTURINI Clément +0
5 GIBBONS Ryan +0
1e etappe van Sanlúcar de Barrameda naar Alcalá de los Gazules
Afstand:
164.00 km.
Winnaar:04:24:12   WELLENS Tim
Leider:04:24:12   WELLENS Tim

1 WELLENS Tim 04:24:12
2 FUGLSANG Jakob +4:24:17
3 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion +4:24:17
4 HAIG Jack +4:24:17
5 KRUIJSWIJK Steven +4:24:21
1e etappe van Portimão naar Lagos
Afstand:
199.10 km.
Winnaar:04:52:59   JAKOBSEN Fabio
Leider:04:52:59   JAKOBSEN Fabio

1 JAKOBSEN Fabio 04:52:59
2 DEMARE Arnaud +4:52:59
3 ACKERMANN Pascal +4:52:59
4 CONSONNI Simone +4:52:59
5 DE BUYST Jasper +4:52:59
5e etappe van Samayil naar Al Jabal Al Akhdar
Afstand:
152.00 km.
Winnaar:03:44:03   LUTSENKO Alexey
Leider:18:38:39   LUTSENKO Alexey

1 LUTSENKO Alexey 03:44:03
2 GRELLIER Fabien +7
3 POZZOVIVO Domenico +11
4 FARIA DA COSTA Rui Alberto +19
5 GESBERT Elie +19
4e etappe van Yiti (Al Sifah) naar Oman Convention & Exhibition Center
Afstand:
125.00 km.
Winnaar:03:17:09   COLBRELLI Sonny
Leider:14:54:46   LUTSENKO Alexey

1 COLBRELLI Sonny 03:17:09
2 VAN AVERMAET Greg +0
3 VENTURINI Clément +0
4 GIBBONS Ryan +0
5 KRISTOFF Alexander +0
3e etappe van Shati Al Qurum naar Qurayyat
Afstand:
192.00 km.
Winnaar:04:35:48   LUTSENKO Alexey
Leider:11:37:37   LUTSENKO Alexey

1 LUTSENKO Alexey 04:35:48
2 HERRADA LOPEZ Jesús +1
3 VAN AVERMAET Greg +1
4 FARIA DA COSTA Rui Alberto +1
5 POZZOVIVO Domenico +4
4e etappe van Avignon naar Aix-en-Provence
Afstand:
170.00 km.
Winnaar:03:52:11   DEGENKOLB John
Leider:13:18:06   IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka

1 DEGENKOLB John 03:52:11
2 CLARKE Simon +0
3 MALDONADO Anthony +0
4 GALLOPIN Tony +0
5 TOUZÉ Damien +0
6e etappe van El Retiro naar Alto Palmas
Afstand:
170.10 km.
Winnaar:03:57:19   QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Leider:18:38:32   LÓPEZ MORENO Miguel Ángel

1 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 03:57:19
2 SOSA CUERVO Ivan Ramiro +3:57:27
3 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel +3:57:27
4 BERNAL GOMEZ Egan Arley +3:57:35
5 URAN URAN Rigoberto +3:58:20
2e etappe van Royal Cavalry Oman naar Al Bustan
Afstand:
158.00 km.
Winnaar:04:07:19   LUTSENKO Alexey
Leider:07:01:56   KRISTOFF Alexander

1 LUTSENKO Alexey 04:07:19
2 KRISTOFF Alexander +3
3 GIBBONS Ryan +3
4 FILOSI Iuri +3
5 NAESEN Oliver +3
2e etappe van Beniel naar Murcia
Afstand:
180.30 km.
Winnaar:04:14:33   SANCHEZ GIL Luis Leon
Leider:08:29:38   SANCHEZ GIL Luis Leon

1 SANCHEZ GIL Luis Leon 04:14:33
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro +4:14:33
3 TRENTIN Matteo +4:14:46
4 KONRAD Patrick +4:14:46
5 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello +4:14:46
3e etappe van Aubagne naar Le Castellet
Afstand:
159.00 km.
Winnaar:04:25:10   GILBERT Philippe
Leider:09:25:55   IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka

1 GILBERT Philippe 04:25:10
2 SKUJINS Toms +0
3 GALLOPIN Tony +0
4 CLARKE Simon +0
5 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka +0
 







--- anuncio ---