Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Iniciar sesión / Inscribirse   
Carreras

1 VALLEE Boris 17:28:07
2 DYBALL Ben +17:28:26
3 CATAFORD Alexander +17:28:26
4 TVETCOV Serghei +17:28:30
5 WILLIAMS Tyler +17:28:32
1 PRADES REVERTE Eduard 22:26:16
2 LUTSENKO Alexey +22:26:16
3 HAAS Nathan +22:26:20
4 ULISSI Diego +22:26:20
5 FELLINE Fabio +22:26:25
1 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina 09:59:28
2 MORENO CANCHON Blanca Liliana +10:00:34
3 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth +10:00:49
4 HERRERA MARIN Estefania +10:00:54
5 SANTOYO PEREZ Brenda Andrea +10:01:07
1 MADSEN Martin Toft 54:13.00
2 BJERG Mikkel +7
3 ROSSETTO Stéphane +1:39
4 PAILLOT Yoann +1:49
5 CHAVANEL Sylvain +2:14
1 NORSGAARD JØRGENSEN Mathias 39:55.77
2 BRUNEL Alexys +2:07
3 LANGWORTHY Matt +2:19
4 CASSAERT Loran +2:23
5 SOUTON Julien +2:34
1 ZABELINSKAYA Olga 35:54.57
2 NORSGAARD JORGENSEN Emma +12
3 CORDON-RAGOT Audrey +35
4 UTTRUP LUDWIG Cecilie +43
5 BUSSI Vittoria +50
1 ISHIGAMI Masahiro 03:48:49
2 MATSUDA Shoi 3:48:49
3 AMEZAWA Takeaki 3:49:00
4 OKA Atsushi 3:49:19
5 PRADES REVERTER Benjami 3:49:19
1 Mitchelton-SCOTT 100 81 100 281
2 Quick-Step Floors 53 100 81 234
3 Team Sunweb 81 19 53 153
4 Team LottoNL-Jumbo 35 66 34 135
5 BMC Racing Team 66 43 15 124
1 PINOT Thibaut 05:53:22
2 NIBALI Vincenzo +5:53:54
3 TEUNS Dylan +5:54:05
4 URAN URAN Rigoberto +5:54:05
5 WELLENS Tim +5:54:05
1 STEVENS Timothy 04:26:31
2 VAN MOER Brent 00:00:02
3 COENEN Dennis 00:00:06
4 COLMAN Alex 00:00:06
5 FLET Axel 00:00:06
1 SCHULTING Peter 03:35:22
2 DE BONDT Dries +3:35:22
3 BAUGNIES Jérôme +3:35:22
4 WALLAYS Jelle +3:35:22
5 CLAEYS Dimitri +3:35:22
1 COLBRELLI Sonny 04:20:50
2 SENECHAL Florian +4:20:50
3 BALLERINI Davide +4:20:50
4 RESTREPO VALENCIA Jhonatan +4:20:50
5 MINALI Riccardo +4:20:50
1 PINOT Thibaut 04:43:36
2 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel +4:43:46
3 VALVERDE BELMONTE Alejandro +4:44:04
4 CATTANEO Mattia +4:44:12
5 REICHENBACH Sébastien +4:44:14
1 SKUJINS Toms 04:55:41
2 PINOT Thibaut +4:55:41
3 KENNAUGH Peter +4:55:41
4 WOODS Michael +4:55:41
5 FRANK Mathias +4:55:41
1 KRAGH ANDERSEN Søren 04:37:55
2 TERPSTRA Niki +25
3 COSNEFROY Benoit +25
4 NAESEN Oliver +1:14
5 MADOUAS Valentin +1:14
1 KOOISTRA Marten 04:07:13
2 RESELL Erik Nordsaeter +55
3 EEKHOFF Nils +55
4 PAASSCHENS Mathijs +01:06
5 JULLIEN Anthony +01:06
1 MOLLEMA Bauke 04:24:45
2 BARBERO CUESTA Carlos +6
3 BELLETTI Manuel +6
4 LOBATO DEL VALLE Juan Jose +6
5 MINALI Riccardo +6
1 STANNARD Robert 04:03:40
2 BAGIOLI Andrea 4:03:40
3 CHAMPOUSSIN Clement 4:03:40
4 PRODHOMME Nicolas 4:03:40
5 VANSEVENANT Mauri 4:03:40
1 BALSAMO Elisa 02:03:59
2 BASTIANELLI Marta +0
3 WIEBES Lorena +0
4 NORSGAARD JORGENSEN Emma +0
5 SIERRA CAÑADILLA Arlenis +0
1 DENZ Nico 05:02:28
2 TEUGELS Lennert +0
3 FRIESECKE Gian +0
4 JANSSENS Jimmy +17
5 GUERIN Alexis +22
 
Etapas

2e etappe van Beihai naar Qinzhou
Afstand:
145.20 km.Starttijd: 12:01 uur
Winnaar:03:18:58   ACKERMANN Pascal
Leider:05:40:29   GROENEWEGEN Dylan

1 ACKERMANN Pascal 03:18:58
2 JAKOBSEN Fabio +0
3 GROENEWEGEN Dylan +0
4 NAESEN Lawrence +0
5 VENTURINI Clément +0
1e etappe van Beihai naar Beihai
Afstand:
107.40 km.Starttijd: 13:01 uur
Winnaar:02:21:45   GROENEWEGEN Dylan
Leider:02:21:35   GROENEWEGEN Dylan

1 GROENEWEGEN Dylan 02:21:45
2 WALSCHEID Max +0
3 JAKOBSEN Fabio +0
4 ACKERMANN Pascal +0
5 TRENTIN Matteo +0
2e etappe van Hong Kong naar Hong Kong (Chase)
Afstand:
21.50 km.Starttijd: 15:30 uur
Winnaar:00:27:07   TEAM SUNWEB
Leider:MITCHELTON - SCOTT
x
1. Team Sunweb 27'07"
2. Quick-Step Floors 27'16"
3. Mitchelton-SCOTT 27'18"
1e etappe van Hong Kong naar Hong Kong (Sprint)
Afstand:
43.00 km.Starttijd: 14:00 uur
Winnaar:MITCHELTON - SCOTT
Leider:MITCHELTON - SCOTT
x
1. Mitchelton - SCOTT 996.2
2. Quick - Step Floors 968.7
3. Bora - Hansgrohe 587.8
6e etappe van Bursa naar Istanbul
Afstand:
164.00 km.Starttijd: 10:40 uur
Winnaar:03:36:28   BENNETT Sam
Leider:22:26:16   PRADES REVERTE Eduard

1 BENNETT Sam 03:36:28
2 PRADES REVERTE Eduard +3:36:34
3 DRUCKER Jean Pierre +3:36:34
4 TEUNISSEN Mike +3:36:34
5 SAJNOK Szymon +3:36:34
7e etappe van Wuxing naar Changxing
Afstand:
137.50 km.
Winnaar:03:07:53   MARECZKO Jakub
Leider:17:28:07   VALLEE Boris

1 MARECZKO Jakub 03:07:53
2 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián +3:07:53
3 VALLEE Boris +3:07:53
4 TESFATSION Natnael +3:07:53
5 JERMAN Ziga +3:07:53
5e etappe van Sogamoso naar Sogamoso
Afstand:
85.60 km.
Winnaar:01:48:22   CHACÓN GARCIA Lilibeth
Leider:09:59:28   SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina

1 CHACÓN GARCIA Lilibeth 01:48:22
2 SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena +1:48:22
3 MARTINEZ GALLEGO Vanessa +1:48:22
4 PORRAS OCHOA Ingrid Mayeli +1:48:22
5 NARVAEZ RODRIGUEZ Sindra Viviana +1:48:22
5e etappe van Celçuk naar Manisa
Afstand:
135.70 km.Starttijd: 10:15 uur
Winnaar:03:15:12   HODEG CHAGUI Álvaro José
Leider:18:49:42   LUTSENKO Alexey

1 HODEG CHAGUI Álvaro José 03:15:12
2 DEGENKOLB John +3:15:12
3 HAAS Nathan +3:15:12
4 BENNETT Sam +3:15:12
5 NOPPE Christophe +3:15:12
6e etappe van Wujiang naar Wujiang
Afstand:
116.00 km.
Winnaar:02:34:07   PARRA ARIAS Jordan Arley
Leider:14:20:18   VALLEE Boris

1 PARRA ARIAS Jordan Arley 02:34:07
2 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián +2:34:07
3 KENNETT Dylan +2:34:07
4 BOUGLAS Georgios +2:34:07
5 TESFATSION Natnael +2:34:07
4e etappe van Duitama naar Socha
Afstand:
59.70 km.
Winnaar:01:44:09   PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth
Leider:08:11:06   SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina

1 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth 01:44:09
2 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina +1:44:09
3 MORENO CANCHON Blanca Liliana +1:44:09
4 PATINO BEDOYA Paula Andrea +1:44:24
5 NUNEZ Miryan +1:44:24
4e etappe van Marmaris naar Celçuk
Afstand:
205.50 km.Starttijd: 11:00 uur
Winnaar:05:24:22   LUTSENKO Alexey
Leider:15:34:30   LUTSENKO Alexey

1 LUTSENKO Alexey 05:24:22
2 ULISSI Diego +5:24:22
3 PRADES REVERTE Eduard +5:24:22
4 KNOX James +5:24:22
5 ROCHE Nicholas +5:24:22
5e etappe van Nantong naar Haimen
Afstand:
146.50 km.
Winnaar:03:09:59   MARECZKO Jakub
Leider:11:46:11   VALLEE Boris

1 MARECZKO Jakub 03:09:59
2 CIMA Damiano +3:09:59
3 TESFATSION Natnael +3:09:59
4 VALLEE Boris +3:09:59
5 BONIFAZIO Leonardo +3:09:59
3e etappe van Nobsa naar Santa Rosa de Viterbo
Afstand:
25.00 km.
Winnaar:00:39:58   SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
Leider:06:27:03   SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina

1 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina 00:39:58
2 HERRERA MARIN Estefania +40:53
3 SANTOYO PEREZ Brenda Andrea +41:03
4 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth +41:06
5 MORENO CANCHON Blanca Liliana +41:28
3e etappe van Fethiye naar Marmaris
Afstand:
132.70 km.Starttijd: 13:15 uur
Winnaar:03:16:27   BENNETT Sam
Leider:10:09:52   BENNETT Sam

1 BENNETT Sam 03:16:27
2 RICHEZE Ariel Maximiliano +3:16:27
3 DEGENKOLB John +3:16:27
4 BEVIN Patrick +3:16:27
5 ORKEN Ahmet +3:16:27
4e etappe van Jiangyan naar Jiangyan
Afstand:
98.60 km.
Winnaar:02:00:47   KENNETT Dylan
Leider:08:36:13   VALLEE Boris

1 KENNETT Dylan 02:00:47
2 BONIFAZIO Leonardo +2:00:47
3 LÓPEZ PARADA Daniel +2:00:47
4 MARECZKO Jakub +2:00:47
5 FILOSI Iuri +2:00:47
 








--- anuncio ---