Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Laisterketak

1 LAMPAERT Yves 03:57:12
2 DECLERCQ Tim +21
3 MERLIER Tim +22
4 DEGENKOLB John +22
5 DRUCKER Jean Pierre +22
1 WIEBES Lorena 03:39:43
2 BRENNAUER Lisa +0
3 KOPECKY Lotte +0
4 ROY Sarah +0
5 BERTIZZOLO Sofia +0
1 VAN DER POEL Mathieu 05:43:17
2 VAN AERT Wout +0
3 KRISTOFF Alexander +8
4 TURGIS Anthony +8
5 LAMPAERT Yves +8
1 VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal 03:29:57
2 PIETERS Amy +1:01
3 KOPECKY Lotte +1:01
4 BRENNAUER Lisa +1:01
5 ROY Sarah +1:01
1 MANEEPHAN Jutatip 06:51:24
2 NUNTANA Supuksorn 6:51:26
3 BATRIYA Chaniporn 6:51:35
4 SOMRAT Phetdarin 6:51:46
5 CHAIRIN Kulacha 6:52:02
1 EWAN Caleb 03:34:38
2 BONIFAZIO Niccolo +0
3 COQUARD Bryan +0
4 MERLIER Tim +0
5 PHILIPSEN Jasper +0
1 CARR Simon 03:52:42
2 MURPHY Kyle +3:53:18
3 ANACONA Winner Anrew +3:53:18
4 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro +3:53:18
5 CUADRADO Unai +3:53:32
1 HOLLER Nikodemus 19:07:29
2 SIRIRONNACHAI Sarawut 19:08:03
3 MIDEY Valentin Fabien Rene 19:08:18
4 VAN ENGELEN Adne 19:08:32
5 CHAWCHIANGKWANG Peerapol 19:09:23
1 LEKNESSUND Andreas 11:03:26
2 GUERIN Alexis 11:05:19
3 ADRIA OLIVERAS Roger 11:05:53
4 VAN GILS Maxim 11:06:10
5 BERRADE FERNANDEZ Urko 11:06:18
1 PEDERSEN Mads 05:19:20
2 SENECHAL Florian +0
3 TRENTIN Matteo +0
4 BETTIOL Alberto +1
5 KÜNG Stefan +3
1 D'HOORE Jolien 03:33:15
2 KOPECKY Lotte +0
3 BRENNAUER Lisa +0
4 ROY Sarah +0
5 CAVALLI Marta +0
1 HERREGODTS Rune 04:13:14
2 MEEUS Jordi +02
3 DAUPHIN Florian +02
4 TESSON Jason +02
5 JULLIEN Anthony +02
1 PEDERSEN Casper Phillip 04:51:44
2 COSNEFROY Benoit +0
3 NIEUWENHUIS Joris +30
4 MADOUAS Valentin +30
5 BARGUIL Warren +30
1 ANIOLKOWSKI Stanislaw 03:13:39
2 KAŇKOVSKÝ Alois 03:13:39
3 WAWRZYNIAK Karol 03:13:39
4 FIALA Petr 03:13:39
5 PAPIERSKI Damian 03:13:39
1 ALAPHILIPPE Julian 04:36:52
2 VAN DER POEL Mathieu +0
3 COSNEFROY Benoit +0
4 COLBRELLI Sonny +13
5 BARGUIL Warren +13
1 BROWN Grace 00:00:00
2 LIPPERT Liane +47
3 MACKAIJ Floortje +51
4 KOPECKY Lotte +1:19
5 FAHLIN Emilia +1:19
1 ANTUNES Manuel Amaro 29:28:57
2 CESAR VELOSO Gustavo +29:29:39
3 FIGUEIREDO Federico +29:29:49
4 BRANDÃO Jóni Silva +29:30:20
5 BENTA Joao +29:30:47
1 ROGLIC Primoz 06:32:02
2 HIRSCHI Marc +0
3 POGACAR Tadej +0
4 MOHORIC Matej +0
5 ALAPHILIPPE Julian +0
1 DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth 03:29:48
2 BROWN Grace +9
3 VAN DIJK Ellen +2:19
4 VOS Marianne +2:19
5 PIETERS Amy +2:19
1 SWEENY Harrison 04:15:38
2 HINDSGAUL MADSEN Jacob 4:16:01
3 DEBESAY Yakob 4:16:01
4 MONIQUET Sylvain 4:16:01
5 HELLEMOSE Asbjørn 4:16:01
 
Etapak

5e etappe van Huesca naar Sabiñánigo
Afstand:
184.40 km.Starttijd: 12:54 uur
Winnaar:04:19:25   WELLENS Tim
Leider:20:52:31   ROGLIC Primoz

1 WELLENS Tim 04:19:25
2 MARTIN Guillaume +4
3 ARENSMAN Thymen +12
4 ROGLIC Primoz +2:13
5 GROßSCHARTNER Felix +2:13
20e etappe van Alba naar Sestrière
Afstand:
190.00 km.Starttijd: 11:10 uur
Winnaar:04:52:45   GEOGHEGAN HART Tao
Leider:85:22:07   HINDLEY Jai

1 GEOGHEGAN HART Tao 04:52:45
2 HINDLEY Jai +0
3 DENNIS Rohan +25
4 ALMEIDA João +1:01
5 VENDRAME Andrea +1:34
19e etappe van Abbiategrasso naar Asti
Afstand:
124.50 km.Starttijd: 13:30 uur
Winnaar:02:30:40   CERNY Josef
Leider:80:29:19   KELDERMAN Wilco

1 CERNY Josef 02:30:40
2 CAMPENAERTS Victor +18
3 MOSCA Jacopo +26
4 CLARKE Simon +26
5 KEISSE Iljo +26
4e etappe van Soria naar Ejea de los Caballeros
Afstand:
191.70 km.Starttijd: 13:09 uur
Winnaar:03:53:29   BENNETT Sam
Leider:16:30:53   ROGLIC Primoz

1 BENNETT Sam 03:53:29
2 PHILIPSEN Jasper +0
3 MARECZKO Jakub +0
4 ACKERMANN Pascal +0
5 THIJSSEN Gerben +0
1e etappe van Guatemala naar Guastatoya
Afstand:
87.40 km.
Winnaar:03:38:33   PADILLA MIRANDA Julio
Leider:03:38:33   PADILLA MIRANDA Julio

1 PADILLA MIRANDA Julio 03:38:33
2 TORRES YUMAN Edgar Geovanny 03:38:42
3 JURADO LOPEZ Christofer 03:38:43
4 GUAMA Bayron 03:38:43
5 GONZÁLEZ Roberto 03:38:43
3e etappe van Lodosa naar Laguna Negra
Afstand:
166.10 km.Starttijd: 13:15 uur
Winnaar:04:27:49   MARTIN Daniel
Leider:12:37:24   ROGLIC Primoz

1 MARTIN Daniel 04:27:49
2 ROGLIC Primoz +0
3 CARAPAZ Richard +0
4 POELS Wouter +4
5 VLASOV Aleksander +7
18e etappe van Pinzolo naar Laghi di Cancano
Afstand:
207.00 km.Starttijd: 10:20 uur
Winnaar:06:03:03   HINDLEY Jai
Leider:77:46:56   KELDERMAN Wilco

1 HINDLEY Jai 06:03:03
2 GEOGHEGAN HART Tao +0
3 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello +46
4 FUGLSANG Jakob +1:25
5 KELDERMAN Wilco +2:18
2e etappe van Pamplona naar Lekunberri
Afstand:
151.60 km.Starttijd: 13:49 uur
Winnaar:03:47:04   SOLER GIMENEZ Marc
Leider:08:09:41   ROGLIC Primoz

1 SOLER GIMENEZ Marc 03:47:04
2 ROGLIC Primoz +19
3 MARTIN Daniel +19
4 CARAPAZ Richard +19
5 VALVERDE BELMONTE Alejandro +19
17e etappe van Bassona del Grappa naar Madonna di Campiglio
Afstand:
203.00 km.Starttijd: 10:30 uur
Winnaar:05:50:59   O'CONNOR Ben Alexander
Leider:71:41:18   ALMEIDA João

1 O'CONNOR Ben Alexander 05:50:59
2 PERNSTEINER Hermann +31
3 DE GENDT Thomas +1:10
4 ZAKARIN Ilnur +1:13
5 FRANKINY Kilian +1:55
1e etappe van Irún naar Arrate
Afstand:
173.00 km.Starttijd: 13:11 uur
Winnaar:04:22:34   ROGLIC Primoz
Leider:04:22:24   ROGLIC Primoz

1 ROGLIC Primoz 04:22:34
2 CARAPAZ Richard +1
3 MARTIN Daniel +1
4 CHAVES RUBIO Johan Esteban +1
5 GROßSCHARTNER Felix +1
16e etappe van Udine naar San Daniele del Friuli
Afstand:
229.00 km.Starttijd: 10:25 uur
Winnaar:06:04:36   TRATNIK Jan
Leider:65:45:08   ALMEIDA João

1 TRATNIK Jan 06:04:36
2 O'CONNOR Ben Alexander +7
3 BATTAGLIN Enrico +1:14
4 MALECKI Kamil +1:14
5 SWIFT Ben +1:14
15e etappe van Base Area Rivolto naar Piancavallo
Afstand:
185.00 km.Starttijd: 11:20 uur
Winnaar:04:58:52   GEOGHEGAN HART Tao
Leider:59:27:38   ALMEIDA João

1 GEOGHEGAN HART Tao 04:58:52
2 KELDERMAN Wilco +2
3 HINDLEY Jai +4
4 ALMEIDA João +37
5 MAJKA Rafal +1:22
14e etappe van Conegliano naar Valdobbiadene
Afstand:
34.10 km.Starttijd: 12:35 uur
Winnaar:42:40:00   GANNA Filippo
Leider:54:28:09   ALMEIDA João

1 GANNA Filippo 42:40:00
2 DENNIS Rohan +26:00
3 MCNULTY Brandon +1:09:00
4 DE GENDT Thomas +1:11:00
5 CERNY Josef +1:16:00
13e etappe van Cervia naar Monselice
Afstand:
192.00 km.Starttijd: 11:50 uur
Winnaar:04:22:18   ULISSI Diego
Leider:53:43:58   ALMEIDA João

1 ULISSI Diego 04:22:18
2 ALMEIDA João +0
3 KONRAD Patrick +0
4 GEOGHEGAN HART Tao +0
5 HONORÉ Mikkel +0
3e etappe van Surat Thani naar Surat Thani
Afstand:
82.10 km.
Winnaar:02:05:20   NUNTANA Supaksorn
Leider:06:51:24   MANEEPHAN Jutatip

1 NUNTANA Supuksorn 02:05:20
2 MANEEPHAN Jutatip 2:05:20
3 BATRIYA Chaniporn 2:05:20
4 THIANGKAEW Apinya 2:05:20
5 SOMRAT Phetdarin 2:05:20
 








--- iragarpena ---