Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Wedstrijden

1 SCHACHMANN Maximilian 27:14:23
2 BENOOT Tiesj +18
3 HIGUITA GARCIA Sergio Andres +59
4 NIBALI Vincenzo +1:16
5 PINOT Thibaut +1:24
1 HERNANDEZ JARAMILLO Jose Tito 03:18:03
2 SEVILLA RIVERA Oscar Miguel 03:18:31
3 ALARCON CARES Pablo Andrés 03:19:06
4 ORDOÑEZ CARMONA Santiago 03:19:23
5 NAVARRETE Segundo 03:19:23
1 WÆRENSKJOLD Søren 11:12:43
2 KOCH Christian Maximilian 00.00.14
3 BERNAS Pawel 00.00.16
4 GUERIN Alexis 00.00.22
5 RØINÅS Fridtjof Rasin 00.00.22
1 JAKOBSEN Fabio 04:41:27
2 DUPONT Timothy 00:00:00
3 DE DECKER Alfdan 00:00:00
4 MOZZATO Luca 00:00:00
5 BOUDAT Thomas 00:00:00
1 KOOIJ Olav 03:28:32
2 KATRAŠNIK Gašper 3:28:32
3 FINKŠT Tilen 3:28:32
4 SOTO MARTINEZ Nelson 3:28:32
5 BAJC Andi 3:28:32
1 DEKKER David 04:36:30
2 JONES Brenton 4:36:30
3 BOSTOCK Matthew 4:36:30
4 DE POORTER Maxime 4:36:30
5 VAN DER KOOIJ Bas 4:36:30
1 VACHON Florian 04:22:47
2 LIVYNS Arjen 04:22:47
3 GUERNALEC Thibault 04:22:49
4 PICHON Laurent 04:22:52
5 HAVOT Sébastien 04:22:52
1 WHITE Nicholas 14:39:42
2 CAVANAGH Ryan +14:39:46
3 CULEY Marcus +14:39:56
4 FENG Chun Kai +14:39:57
5 SUREDA MOREY Jaume +14:39:59
1 KOOIJ Olav 03:33:32
2 KUMP Marko 3:33:32
3 MÄRKL Niklas 3:33:32
4 BANUSCH Richard 3:33:32
5 BENFATTO Marco 3:33:32
1 HOFSTETTER Hugo 04:42:02
2 DE GENDT Aimé +0
3 DEKKER David +0
4 VENTURINI Clément +0
5 SENECHAL Florian +0
1 VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal 02:35:01
2 MAJERUS Christine +1:50
3 KOPECKY Lotte +1:50
4 VAN DEN BOS Jip +1:50
5 VAN DIJK Ellen +1:50
1 TESFATSION OCBIT Natnael 23:13:01
2 MUGISHA Moise +23:13:55
3 SCHELLING Patrick +23:14:33
4 MAIN Kent +23:14:35
5 RAVANELLI Simone +23:15:04
1 ASGREEN Kasper 04:47:18
2 NIZZOLO Giacomo +3
3 KRISTOFF Alexander +3
4 JAKOBSEN Fabio +3
5 STUYVEN Jasper +3
1 CLARKE Simon 05:17:11
2 BARGUIL Warren +0
3 NIBALI Vincenzo +2
4 MARTIN Guillaume +26
5 COSNEFROY Benoit +26
1 BANASZEK Alan 03:19:58
2 CARSTENSEN Lucas 3:19:58
3 HAMZA Yacine 3:19:58
4 ROSTOVTSEV Sergey 3:19:59
5 KULYK Andrii 3:19:59
1 TSERAKH Hanna 02:29:29
2 GALIMULLINA Iuliia 0.1038078703
3 SYRADOEVA Margarita 0.1038078703
4 RIABCHENKO Tetiana 0.1038078703
5 DOBRYNINA Kseniia 0.1038078703
1 BLIKRA Erlend 04:41:45
2 DAHL Herman 0
3 HUPPERTZ Joshua 0
4 RØINÅS Fridtjof Rasin 0
5 WOLLENBERG Tim 0
1 WIEBES Lorena 03:30:05
2 BASTIANELLI Marta +0
3 NORSGAARD JORGENSEN Emma +0
4 FAHLIN Emilia +0
5 CAMPBELL Teniel +0
1 STUYVEN Jasper 05:03:24
2 LAMPAERT Yves +5:03:24
3 KRAGH ANDERSEN Søren +6
4 TRENTIN Matteo +39
5 DECLERCQ Tim +1:28
 
Etappes

7e etappe van Nice naar Valdeblore La Colmiane
Afstand:
166.50 km.Starttijd: 10:10 uur
Winnaar:04:27:01   QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Leider:27:14:23   SCHACHMANN Maximilian

1 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 04:27:01
2 BENOOT Tiesj +46
3 PINOT Thibaut +56
4 HIGUITA GARCIA Sergio Andres +56
5 NIBALI Vincenzo +56
6e etappe van Sorgues naar Apt
Afstand:
161.50 km.Starttijd: 12:30 uur
Winnaar:03:57:02   BENOOT Tiesj
Leider:22:46:24   SCHACHMANN Maximilian

1 BENOOT Tiesj 03:57:02
2 MATTHEWS Michael +22
3 HIGUITA GARCIA Sergio Andres +22
4 JUNGELS Bob +22
5 ALAPHILIPPE Julian +22
5e etappe van Gannat naar La Côte-Saint-André
Afstand:
227.00 km.Starttijd: 11:00 uur
Winnaar:05:18:02   BONIFAZIO Niccolo
Leider:18:49:00   SCHACHMANN Maximilian

1 BONIFAZIO Niccolo 05:18:02
2 GARCIA CORTINA Ivan +0
3 SAGAN Peter +0
4 BOUHANNI Nacer +0
5 HOFSTETTER Hugo +0
4e etappe van Saint-Amand-Montrond naar Saint-Amand-Montrond
Afstand:
15.50 km.Starttijd: 13:25 uur
Winnaar:18:51:00   KRAGH ANDERSEN Søren
Leider:13:30:58   SCHACHMANN Maximilian

1 KRAGH ANDERSEN Søren 18:51:00
2 SCHACHMANN Maximilian +6:00
3 ASGREEN Kasper +12:00
4 DE GENDT Thomas +13:00
5 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello +15:00
3e etappe van Chalette-sur-Loing naar La Châtre
Afstand:
214.00 km.Starttijd: 11:20 uur
Winnaar:05:49:55   GARCIA CORTINA Ivan
Leider:13:12:01   SCHACHMANN Maximilian

1 GARCIA CORTINA Ivan 05:49:55
2 SAGAN Peter +0
3 PASQUALON Andrea +0
4 BOL Cees +0
5 BOUHANNI Nacer +0
2e etappe van Chevreuse naar Chalette-sur-Loing
Afstand:
166.50 km.Starttijd: 12:35 uur
Winnaar:03:49:57   NIZZOLO Giacomo
Leider:07:22:06   SCHACHMANN Maximilian

1 NIZZOLO Giacomo 03:49:57
2 ACKERMANN Pascal +0
3 STUYVEN Jasper +0
4 POLITT Nils +0
5 HIGUITA GARCIA Sergio Andres +0
1e etappe van Plaisir naar Plaisir
Afstand:
154.00 km.Starttijd: 11:20 uur
Winnaar:03:32:19   SCHACHMANN Maximilian
Leider:03:32:09   SCHACHMANN Maximilian

1 SCHACHMANN Maximilian 03:32:19
2 TEUNS Dylan +0
3 BENOOT Tiesj +0
4 ALAPHILIPPE Julian +3
5 BOL Cees +15
3e etappe van Rhodos naar Rhodos
Afstand:
163.40 km.
Winnaar:03:54:45   WÆRENSKJOLD Søren
Leider:11:12:43   WÆRENSKJOLD Søren

1 WÆRENSKJOLD Søren 03:54:45
2 KOCH Christian Maximilian 00.00.00
3 BERNAS Pawel 00.00.00
4 KASTRANTAS Charalampos 00.00.00
5 ORRICO Davide 00.00.00
2e etappe van Rhodos naar
Afstand:
145.00 km.
Winnaar:00:00:03   BLIKRA Erlend
Leider:07:18:08   WÆRENSKJOLD Søren

1 BLIKRA Erlend 00:00:03
2 BANASZEK Alan 00.00:00
3 WÆRENSKJOLD Søren 00.00:00
4 BENHAMOUDA Mehdi 00.00:00
5 THURAU Sven 00.00:00
1e etappe van Rhodos naar
Afstand:
149.70 km.
Winnaar:03:49:44   WAERENSKJOLD Sųren
Leider:03:49:34   WÆRENSKJOLD Søren

1 WÆRENSKJOLD Søren 03:49:44
2 KOCH Christian Maximilian 00.00:00
3 RØINÅS Fridtjof Rasin 00.00:00
4 SKAARSETH Iver 00.00:00
5 BANASZEK Alan 00.00:00
5e etappe van Kaohsiung City naar Kaohsiung City
Afstand:
128.50 km.
Winnaar:02:45:33   YOUNG Eric
Leider:14:39:42   WHITE Nicholas

1 YOUNG Eric 02:45:33
2 WHITE Nicholas +2:45:33
3 PENG Yuan Tan +2:45:33
4 REGUIGUI Youcef +2:45:33
5 VOLKERS Samuel +2:45:33
4e etappe van Pingtung naar Dapeng Bay
Afstand:
174.30 km.
Winnaar:03:44:59   YOUNG Eric
Leider:11:54:13   CAVANAGH Ryan

1 YOUNG Eric 03:44:59
2 REGUIGUI Youcef +3:44:59
3 WHITE Nicholas +3:44:59
4 GROSU Eduard Michael +3:44:59
5 CHEN Chien Liang +3:44:59
3e etappe van Hsinchu naar Taichung City
Afstand:
156.50 km.
Winnaar:03:40:59   WHITE Nicholas
Leider:08:09:14   CAVANAGH Ryan

1 WHITE Nicholas 03:40:59
2 YOUNG Eric +3:40:59
3 SUREDA MOREY Jaume +3:40:59
4 ANDERSSON Emil +3:40:59
5 BOUGLAS Georgios +3:40:59
2e etappe van Taoyuan City naar Jiaobanshan Park
Afstand:
118.90 km.
Winnaar:02:50:26   CAVANAGH Ryan
Leider:04:28:15   CAVANAGH Ryan

1 CAVANAGH Ryan 02:50:26
2 FENG Chun Kai +2:50:33
3 NAKANE Hideto +2:50:33
4 SIMPSON George +2:50:38
5 MASUDA Nariyuki +2:50:38
8e etappe van Kigali (Expo Ground) naar Kigali (Rebero)
Afstand:
89.30 km.
Winnaar:02:33:24   DÍAZ GALLEGO José Manuel
Leider:23:13:01   TESFATSION OCBIT Natnael

1 DÍAZ GALLEGO José Manuel 02:33:24
2 MUGISHA Moise +2:33:27
3 MAIN Kent +2:33:31
4 RAVANELLI Simone +2:33:35
5 SCHELLING Patrick +2:33:46
 







--- advertentie ---