Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Wedstrijden

1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 19:55:51
2 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe +19:55:58
3 URAN URAN Rigoberto +19:56:24
4 BERNAL GOMEZ Egan Arley +19:56:45
5 FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo +19:57:51
1 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 15:31:50
2 VLASOV Aleksander +1:04
3 LUTSENKO Alexey +1:28
4 CARTHY Hugh +1:38
5 KELDERMAN Wilco +2:16
1 ACKERMANN Pascal 04:24:04
2 KRISTOFF Alexander +4:24:04
3 VIVIANI Elia +4:24:04
4 VAN POPPEL Danny +4:24:04
5 MEZGEC Luka +4:24:04
1 CICCONE Giulio 05:10:27
2 GIRMAY HAILU Biniam +32
3 ROSA Diego +32
4 VENDRAME Andrea +1:17
5 ROTA Lorenzo +1:17
1 PISKUNOV Maksim 02:45:25
2 FORTIN Filippo 2:45:25
3 SHNYRKO Aliaksei 2:45:25
4 ROSTOVTSEV Sergey 2:45:25
5 BALKAN Onur 2:45:25
1 MEURISSE Xandro 08:45:55
2 CERNY Josef +8:46:06
3 KÄMNA Lennard +8:46:12
4 GUERNALEC Thibault +8:51:44
5 STALNOV Nikita +8:51:53
1 LE BON Johan 03:37:03
2 EWART Jesse +3:37:03
3 DE ROSSI Lucas +3:37:08
4 NIKITIN Matvey +3:37:08
5 RAILEANU Cristian +3:37:08
1 CELANO Danilo 26:39:58
2 FEDOROV Yevgeniy +26:40:24
3 OVECHKIN Artem +26:40:33
4 FICARA Pierpaolo +26:41:05
5 PACHER Quentin +26:41:07
1 STASH Mamyr 03:40:16
2 KARALIOK Yauheni 3:40:16
3 BANASZEK Alan 3:40:16
4 SHAUCHENKA Siarhei 3:40:16
5 VAN NUFFELEN Glen 3:40:17
1 SHEKEL Olga 02:42:15
2 KIRILLOVA Polina +2:42:15
3 CHERNYSHEVA Galina +2:42:15
4 NOVOLODSKAIA Mariia +2:42:28
5 SOLOVEY Ganna +2:42:28
1 KLIMOVA Diana 00:00.1485
2 TSERAKH Hanna 0.1501620370
3 NAHIRNA Anna 0.1501620370
4 SHEKEL Olga 0.1501620370
5 SHARAKOVA Tatsiana 0.1501620370
1 BERNAS Pawel 02:53:08
2 SCHORMAIR Fabian 2:53:08
3 BALKAN Onur 2:54:13
4 BANASZEK Alan 2:54:13
5 FORTIN Filippo 2:54:14
1 COSNEFROY Benoit 14:39:57
2 BETTIOL Alberto +14:40:10
3 BRUNEL Alexys +14:40:11
4 GENIETS Kevin +14:40:59
5 CALMEJANE Lilian +14:41:02
1 HINDLEY Jai 14:50:23
2 BERWICK Sebastian +14:50:40
3 HOWSON Damien +14:50:59
4 POWLESS Neilson +14:51:23
5 VINE Jay +14:51:51
1 POGACAR Tadej 18:43:00
2 HAIG Jack +18:43:06
3 GEOGHEGAN HART Tao +18:43:06
4 MARTIN Daniel +18:43:13
5 TEUNS Dylan +18:43:23
1 BASTIANELLI Marta 02:18:04
2 GUARISCHI Barbara +2:18:04
3 CAMPBELL Teniel +2:18:04
4 FIDANZA Arianna +2:18:04
5 ASENCIO Laura +2:18:04
1 SAMOILAU Branislau 02:43:39
2 BUDIAK Anatolii 2:43:42
3 BALKAN Onur 2:44:30
4 STROKAU Vasili 2:44:30
5 SAMLI Feritcan 2:44:34
1 BAUHAUS Phil 17:53:38
2 BOUHANNI Nacer +2
3 FARIA DA COSTA Rui Alberto +13
4 REGUIGUI Youcef +22
5 HAUSSLER Heinrich +23
1 KENNEDY Lucy 03:52:38
2 GUNNING Jaime +3:52:50
3 SIERRA CAÑADILLA Arlenis +3:53:00
4 HARRIS Ella +3:53:18
5 GIGANTE Sarah +3:53:22
1 EVENEPOEL Remco 23:13:59
2 GANNA Filippo +23:14:32
3 SEVILLA RIBERA Oscar +23:15:00
4 MCNULTY Brandon +23:15:20
5 FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo +23:16:10
 
Etappes

1e etappe van Portimão naar Lagos
Afstand:
195.60 km.
Winnaar:04:55:37   JAKOBSEN Fabio
Leider:04:55:37   JAKOBSEN Fabio

1 JAKOBSEN Fabio 04:55:37
2 VIVIANI Elia +4:55:37
3 TRENTIN Matteo +4:55:37
4 KRISTOFF Alexander +4:55:37
5 ABERASTURI IZAGA Jon +4:55:37
1e etappe van Alhaurín de la Torre naar Grazalema
Afstand:
173.90 km.
Winnaar:04:41:08   FUGLSANG Jakob
Leider:04:41:08   FUGLSANG Jakob

1 FUGLSANG Jakob 04:41:08
2 LANDA MEANA Mikel +4:41:14
3 TEUNS Dylan +4:41:33
4 HAIG Jack +4:41:35
5 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello +4:41:35
3e etappe van Wadi Hatta Park naar Hatta Dam
Afstand:
90.00 km.
Winnaar:02:26:21   SHARAKOVA Tatsiana
Leider:07:47:49   SHARAKOVA Tatsiana

1 SHARAKOVA Tatsiana 02:26:21
2 ATEHORTUA HOYOS Daniela +2:26:23
3 GARNER Lucy +2:26:23
4 LORVIK Ingrid +2:26:30
5 GALIMULLINA Iulia +2:26:33
2e etappe van Dubai naar The Springs-Emaar
Afstand:
106.00 km.
Winnaar:02:51:29   KHALED Samah
Leider:05:21:25   KHALED Samah

1 KHALED Samah 02:51:29
2 GARNER Lucy +2:51:29
3 DE BAAT Kim +2:51:29
4 SHARAKOVA Tatsiana +2:51:29
5 COLLINELLI Sofia +2:51:29
1e etappe van Dubai naar Town Square Dubai
Afstand:
99.00 km.
Winnaar:02:30:21   GARNER Lucy
Leider:02:30:11   GARNER Lucy

1 GARNER Lucy 02:30:21
2 SHARAKOVA Tatsiana +2:30:21
3 KHALED Samah +2:30:21
4 TSERAKH Hanna +2:30:21
5 COLLINELLI Sofia +2:30:21
4e etappe van Avignon naar Aix-en-Provence
Afstand:
171.00 km.
Winnaar:04:07:32   DOULL Owain
Leider:15:31:50   QUINTANA ROJAS Nairo Alexander

1 DOULL Owain 04:07:32
2 BRANDLE Matthias +0
3 GARRISON Ian +2
4 COMBAUD Romain +2
5 LUTSENKO Alexey +6
6e etappe van Zipaquirá naar El Once Verjón
Afstand:
182.60 km.
Winnaar:04:24:09   MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
Leider:19:55:51   HIGUITA GARCIA Sergio Andres

1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 04:24:09
2 HIGUITA GARCIA Sergio Andres +4:24:10
3 BERNAL GOMEZ Egan Arley +4:24:12
4 FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo +4:24:18
5 URAN URAN Rigoberto +4:24:23
2e etappe van Santomera naar Murcia
Afstand:
186.00 km.
Winnaar:04:21:48   SANCHEZ GIL Luis Leon
Leider:08:45:55   MEURISSE Xandro

1 SANCHEZ GIL Luis Leon 04:21:48
2 FRAILE MATARRANZ Omar +4:21:55
3 CERNY Josef +4:21:55
4 MEURISSE Xandro +4:21:55
5 KÄMNA Lennard +4:21:55
3e etappe van Istres naar Mont Ventoux (Chalet Reynard)
Afstand:
138.00 km.
Winnaar:03:36:26   QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Leider:11:24:12   QUINTANA ROJAS Nairo Alexander

1 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 03:36:26
2 LUTSENKO Alexey +1:28
3 CARTHY Hugh +1:28
4 VLASOV Aleksander +1:28
5 DUNBAR Eddie +2:11
5e etappe van Paipa naar Zipaquirá
Afstand:
174.90 km.
Winnaar:04:06:00   MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Leider:15:31:47   HIGUITA GARCIA Sergio Andres

1 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián 04:06:00
2 HODEG CHAGUI Álvaro José +4:06:00
3 RESTREPO VALENCIA Jhonatan +4:06:00
4 MCCABE Travis +4:06:00
5 JOYCE Colin +4:06:00
1e etappe van Los Alcázares naar Basílica de la Vera Cruz, Caravaca
Afstand:
183.00 km.
Winnaar:04:24:00   MEURISSE Xandro
Leider:04:24:00   MEURISSE Xandro

1 MEURISSE Xandro 04:24:00
2 DE VOS Adam +4:24:04
3 CERNY Josef +4:24:11
4 GUERNALEC Thibault +4:24:11
5 KÄMNA Lennard +4:24:17
8e etappe van Dataran Lang, Langkawi naar Kuah, Langkawi
Afstand:
108.50 km.
Winnaar:02:29:08   WALSCHEID Max
Leider:26:39:58   CELANO Danilo

1 WALSCHEID Max 02:29:08
2 PACIONI Luca +2:29:08
3 JONES Taj +2:29:08
4 EDDY SUHAIDEE Muhammad Daniel Haikal +2:29:08
5 BRUSSENSKIY Gleb +2:29:08
2e etappe van Aubagne naar La Ciotat
Afstand:
175.00 km.
Winnaar:04:30:57   VLASOV Aleksander
Leider:07:47:22   VLASOV Aleksander

1 VLASOV Aleksander 04:30:57
2 KELDERMAN Wilco +24
3 LUTSENKO Alexey +24
4 CORT NIELSEN Magnus +24
5 BAGIOLI Andrea +24
4e etappe van Paipa naar Santa Rosa de Viterbo
Afstand:
168.60 km.
Winnaar:03:58:47   HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Leider:11:25:47   HIGUITA GARCIA Sergio Andres

1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 03:58:47
2 BERNAL GOMEZ Egan Arley +3:58:47
3 ALAPHILIPPE Julian +3:58:48
4 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe +3:58:49
5 TRAEEN Torstein +3:58:49
7e etappe van Bagan naar Alor Setar
Afstand:
130.40 km.
Winnaar:02:53:17   SALEH Mohd Harrif
Leider:24:10:50   CELANO Danilo

1 SALEH Mohd Harrif 02:53:17
2 PELUCCHI Matteo +2:53:17
3 JONES Taj +2:53:17
4 MINALI Riccardo +2:53:17
5 PACIONI Luca +2:53:17
 









--- advertentie ---