Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Connectez-vous / S'inscrire   
Courses

1 WALLAYS Jelle 05:34:20
2 TERPSTRA Niki +29
3 NAESEN Oliver +30
4 DEMARE Arnaud +36
5 CAPIOT Amaury +49
1 DE BONDT Dries 04:24:08
2 JANSSENS Jimmy +4
3 HAVIK Piotr +4
4 RIESEBEEK Oscar +4
5 MERLIER Tim +39
1 BRUNEL Alexys 04:58:20
2 SUTER Joel +29
3 HVIDEBERG Jonas Iversby +01:03
4 CHEVALIER Maxime +01:09
5 SAUGSTAD Lars +01:20
1 ORKEN Ahmet 03:09:36
2 JABRAYILOV Samir 3:09:36
3 SABBAHI Lahcen 3:09:36
4 TIRYAKI Oguzhan 3:09:36
5 ASADOV Elchin 3:09:36
1 MOLLEMA Bauke 05:52:59
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro +5:53:15
3 BERNAL GOMEZ Egan Arley +5:53:15
4 FUGLSANG Jakob +5:53:15
5 WOODS Michael +5:53:33
1 GROENEWEGEN Dylan 04:29:18
2 VIVIANI Elia +4:29:18
3 DE KLEIJN Arvid +4:29:18
4 TEUNISSEN Mike +4:29:18
5 NOPPE Christophe +4:29:18
1 BALKAN Onur 02:57:25
2 JABRAYILOV Samir 2:57:25
3 ORKEN Ahmet 2:57:25
4 BDADOU Youssef 2:57:25
5 ACHRAF Ed Doghmy 2:57:25
1 SARREAU Marc 04:46:54
2 VAN ASBROECK Tom +0
3 CAPIOT Amaury +0
4 PASQUALON Andrea +0
5 STÜSSI Colin +0
1 BERNAL GOMEZ Egan Arley 04:24:16
2 SOSA CUERVO Ivan Ramiro +4:24:22
3 PETERS Nans +4:24:24
4 BUCHMANN Emanuel +4:24:26
5 MARTIN Daniel +4:24:27
1 WOODS Michael 04:03:48
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro +4:03:48
3 YATES Adam +4:03:53
4 BENOOT Tiesj +4:03:58
5 GAUDU David +4:03:58
1 ROGLIC Primoz 04:40:46
2 VISCONTI Giovanni +4:40:49
3 SKUJINS Toms +4:40:49
4 VENDRAME Andrea +4:40:49
5 HIGUITA GARCIA Sergio Andres +4:40:49
1 VAN ASBROECK Tom 04:32:37
2 NAESEN Oliver +4:32:37
3 VAN EMDEN Jos +4:32:37
4 ROOSEN Timo +4:32:37
5 KEUKELEIRE Jens +4:32:37
1 YATES Adam 20:57:05
2 VILLELLA Davide +20:57:27
3 DE LA PARTE GONZALEZ Victor +20:57:34
4 ZEITS Andrey +20:57:47
5 NOVAK Domen +20:57:55
1 NOVIKOV Savva 21:30:23
2 RAILEANU Cristian 21h30'47''
3 REGUIGUI Youcef 21h30'49''
4 POURHASHEMI Hamid 21h30'49''
5 OVECHKIN Artem 21h30'57''
1 BASTIANELLI Marta 01:57:21
2 WIEBES Lorena +0
3 CONSONNI Chiara +0
4 ANDERSEN Susanne +0
5 SIERRA CAÑADILLA Arlenis +0
1 SARREAU Marc 04:26:21
2 LAPORTE Christophe +0
3 COQUARD Bryan +0
4 COSNEFROY Benoit +0
5 RÜEGG Lukas +3
1 BAGIOLI Andrea 04:04:53
2 CHAMPOUSSIN Clément 4:04:54
3 PETRUCCI Mattia 4:05:31
4 VALTER Attila 4:05:31
5 ZOCCARATO Samuele 4:05:32
1 COLBRELLI Sonny 04:35:59
2 VALVERDE BELMONTE Alejandro +0
3 HAIG Jack +0
4 GAUDU David +0
5 MOLLEMA Bauke +0
1 CLAEYS Dimitri 04:06:40
2 PLANCKAERT Baptiste +4:06:45
3 ROOSEN Timo +4:06:47
4 TURGIS Anthony +4:06:51
5 MERTZ Rémy +4:06:54
1 VOLLERING Demi 02:26:35
2 LONGO BORGHINI Elisa +0
3 NOSKOVÁ Nikola +6
4 LELEIVYTE Rasa +13
5 LIPPERT Liane +13
 
Étapes

6e etappe van Jinhu naar Jinhu
Afstand:
73.60 km.
Winnaar:01:35:55   BENFATTO Marco

1 BENFATTO Marco 01:35:55
2 PELUCCHI Matteo +1:35:55
3 VALLEE Boris +1:35:55
4 EINHORN Itmar +1:35:55
5 PERON Andrea +1:35:55
5e etappe van Jurong naar Jurong
Afstand:
128.80 km.
Winnaar:02:59:55   JONES Brenton
Leider:12:06:30   KENNETT Dylan

1 JONES Brenton 02:59:55
2 VALLEE Boris +2:59:55
3 CIMA Imerio +2:59:55
4 KENNETT Dylan +2:59:55
5 PACIONI Luca +2:59:55
4e etappe van Suzhou naar Suzhou
Afstand:
116.00 km.
Winnaar:02:30:58   PELUCCHI Matteo
Leider:09:06:35   KENNETT Dylan

1 PELUCCHI Matteo 02:30:58
2 BENFATTO Marco +2:30:58
3 RÄIM Mihkel +2:30:58
4 BEVILACQUA Simone +2:30:58
5 KENNETT Dylan +2:30:58
2e etappe van Hufuzhen naar Hufuzhen
Afstand:
101.00 km.
Winnaar:02:14:06   PELUCCHI Matteo
Leider:04:11:21   KENNETT Dylan

1 PELUCCHI Matteo 02:14:06
2 KENNETT Dylan +2:14:06
3 RÄIM Mihkel +2:14:06
4 VALLEE Boris +2:14:06
5 BENFATTO Marco +2:14:06
1e etappe van Wuxi naar Wuxi
Afstand:
88.80 km.
Winnaar:01:51:20   BENFATTO Marco
Leider:01:57:21   KENNETT Dylan

1 BENFATTO Marco 01:51:20
2 KENNETT Dylan +1:51:20
3 JONES Brenton +1:51:20
4 REGUIGUI Youcef +1:51:20
5 VALLEE Boris +1:51:20
0e etappe van Wuxi naar Wuxi
Afstand:
5.50 km.
Winnaar:00:06:07   BRANDLE Matthias
Leider:00:06:07   BRANDLE Matthias

1 BRANDLE Matthias 00:06:07
2 KENNETT Dylan +6:09
3 VINK Michael +6:15
4 SEVILLA RIBERA Oscar +6:20
5 VALLEE Boris +6:20
6e etappe van Sveta Nedelja naar Zagreb
Afstand:
160.00 km.
Winnaar:03:22:14   FEDELI Alessandro
Leider:20:57:05   YATES Adam

1 FEDELI Alessandro 03:22:14
2 TRATNIK Jan +3:22:16
3 KIERNER Florian +3:22:16
4 KRUL Stef +3:22:16
5 EDMONDSON Alexander +3:22:19
5e etappe van Serin naar Tabriz
Afstand:
188.90 km.
Winnaar:05:24:52   JOSEPH Thomas
Leider:21:30:23   NOVIKOV Savva

1 JOSEPH Thomas 05:24:52
2 GANJKHANLOU Mohammad 05h24'52''
3 REGUIGUI Youcef 05h24'52''
4 NATEGHI Mahdi 05h24'52''
5 SEMENOV Alexandr 05h24'52''
5e etappe van Rabac naar Platak
Afstand:
142.00 km.
Winnaar:03:40:01   YATES Adam
Leider:17:34:46   YATES Adam

1 YATES Adam 03:40:01
2 VILLELLA Davide +3:40:11
3 DE LA PARTE GONZALEZ Victor +3:40:11
4 ROLLAND Pierre +3:40:11
5 NOVAK Domen +3:40:12
4e etappe van Tabriz naar Serin
Afstand:
198.20 km.
Winnaar:04:38:34   CHZHAN Igor
Leider:16:05:31   NOVIKOV Savva

1 CHZHAN Igor 04:38:34
2 NOVIKOV Savva 04h38'44''
3 BAZHKOU Stanislau 04h38'47''
4 REGUIGUI Youcef 04h38'47''
5 HENDRICKS Clint 04h38'47''
4e etappe van Starigrad naar Crikvenica
Afstand:
159.00 km.
Winnaar:03:30:24   RAJOVIC Dusan
Leider:13:54:44   GIDICH Yevgeniy

1 RAJOVIC Dusan 03:30:24
2 SIMION Paolo +3:30:24
3 HAUSSLER Heinrich +3:30:24
4 PATERSKI Maciej +3:30:24
5 EDMONDSON Alexander +3:30:24
3e etappe van Urmia naar Tabriz
Afstand:
163.00 km.
Winnaar:03:46:39   NOVIKOV Savva
Leider:11:26:53   NOVIKOV Savva

1 NOVIKOV Savva 03:46:39
2 POURHASHEMI Hamid 03h46'42''
3 RAILEANU Cristian 03h46'50''
4 OVECHKIN Artem 03h46'54''
5 MAIN Kent 03h46'59''
3e etappe van Okrug naar Makarska
Afstand:
165.00 km.
Winnaar:01:32:21   GIDICH Yevgeniy
Leider:10:24:16   GIDICH Yevgeniy

1 GIDICH Yevgeniy 01:32:21
2 BOLE Grega +1:32:21
3 EDMONDSON Alexander +1:32:21
4 GAUTIER Cyril +1:32:21
5 PATERSKI Maciej +1:32:21
2e etappe van Aras naar Khoy
Afstand:
180.00 km.
Winnaar:04:25:07   REGUIGUI Youcef
Leider:07:40:08   REGUIGUI Youcef

1 REGUIGUI Youcef 04:25:07
2 HENDRICKS Clint 04h25'07''
3 GANJKHANLOU Mohammad 04h25'07''
4 SMIRNOV Alexandr 04h25'07''
5 BAZHKOU Stanislau 04h25'07''
2e etappe van Slunj naar Zadar
Afstand:
186.00 km.
Winnaar:04:24:39   GROSU Eduard Michael
Leider:08:51:52   GROSU Eduard Michael

1 GROSU Eduard Michael 04:24:39
2 EDMONDSON Alexander +4:24:42
3 KUMP Marko +4:24:42
4 FRAPPORTI Mattia +4:24:42
5 DE KLEIJN Arvid +4:24:42
 







--- publicité ---