Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Connectez-vous / S'inscrire   
Courses

1 IMPEY Daryl 13:22:59
2 HAMILTON Lucas +13:23:08
3 KUKRLE Michael +13:23:32
4 GROßSCHARTNER Felix +13:23:42
5 HAIG Jack +13:24:04
1 LUTSENKO Alexey 14:59:27
2 BARGUIL Warren +1
3 NEILANDS Krists +19
4 CALMEJANE Lilian +23
5 HOULE Hugo +40
1 BASTIANELLI Marta 03:37:43
2 VOS Marianne +3:37:43
3 WIEBES Lorena +3:37:43
4 HOSKING Chloe +3:37:43
5 PIETERS Amy +3:37:44
1 MANDRYSCH John 03:29:53
2 TYBOR Patrik ´3:30:21
3 KISKONEN Siim ´3:31:01
4 SCHORMAIR Fabian ´3:31:01
5 NOLDE Tobias ´3:31:01
1 QUAADE Rasmus Christian 04:29:32
2 AMDI PEDERSEN Nicklas Overgaard 04:30:07
3 SKJELMOSE JENSEN Mattias 04:30:08
4 VINJEBO Emil Nygaard 04:30:08
5 BLIGAARD LYHNE Daniel 04:30:08
1 SOSA CUERVO Ivan Ramiro 18:53:44
2 RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar +18:54:15
3 CARAPAZ Richard +18:54:26
4 PEDRERO LOPEZ Antonio +18:54:30
5 MARTIN Guillaume +18:54:57
1 35 WINDER Ruth TREK - SEGAFREDO
USA
26 0:43:52.6 33.33
32 LONGO BORGHINI Elisa
ITA
1 VAN DE VELDE Julie 03:10:45
2 DE VUYST Sofie +0
3 UNEKEN Lonneke +29
4 ANDERSEN Susanne +29
5 CAMPBELL Teniel +29
1 VAHTRA Norman 03:56:35
2 DETKO Artur ´3:56:35
3 JÄGELER Robert ´3:56:35
4 KISKONEN Siim ´3:56:35
5 PAKALSKI Henrik ´3:56:35
1 ZANA Filippo 04.22.40
2 COLLEONI Kevin +1
3 MURGANO Marco +2
4 ABENANTE Pasquale +2
5 DI FELICE Francesco +10
1 VAHTRA Norman 03:50:15
2 KISKONEN Siim 3h 50' 15''
3 BANASZEK Norbert 3h 50' 15''
4 IVASHKIN Anton 3h 50' 15''
5 PAWLAK Tobiasz 3h 50' 15''
1 RODRIGUES João 40:57:04
2 BRANDÃO Jóni Silva +40:57:31
3 CESAR VELOSO Gustavo +40:58:12
4 CARVALHO Antonio Ferreira +40:59:36
5 LEMOS PINTO Edgar Miguel +41:00:18
1 THOMAS Leah 06:34:24
2 JACKSON Alison +05
3 BORGLI Stine +07
4 BUJAK Eugenia +13
5 CHABBEY Elise +14
1 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth 05:21:44
2 RAMÍREZ FREGOSO Andrea +5:22:19
3 OLIVEIRA Flavia +5:23:03
4 BARRERA ESPARZA Anet +5:23:07
5 SANTOYO PEREZ Brenda Andrea +5:23:51
1 KOPECKY Lotte 03:02:53
2 KOOL Charlotte +0
3 RIVERA Coryn +0
4 SCHWEINBERGER Kathrin +0
5 GASS Daniela +0
1 MAZZUCCO Fabio 04:07:27
2 ALEOTTI Giovanni 4:07:48
3 ZANA Filippo 4:07:48
4 TESFAZION Natnael 4:07:48
5 CASAROTTO Davide 4:07:48
1 VERMELTFOORT Coen 04:16:01
2 STEWART Thomas +4:16:01
3 SLIK Ivar +4:16:01
4 DE BONDT Dries +4:16:01
5 HAVIK Piotr +4:16:05
1 NEVENS Tibo 04:00:19
2 VAN DER KOOIJ Bas 00:00:00
3 MARIT Arne 00:00:00
4 NOPPE Christophe 00:00:00
5 BOMBOI Davide 00:00:00
1 MOREY Drew 03:36:31
2 BATMUNKH Maral-Erdene 3:36:31
3 BURTNIK Evan 3:36:34
4 DINIZ Nicholas 3:36:37
5 TSUBAKI Hiroshi 3:36:41
1 VIVIANI Elia 03:30:52
2 LAMPAERT Yves +3:30:53
3 ACKERMANN Pascal +3:31:01
4 KRISTOFF Alexander +3:31:25
5 MORKOV Michael +3:31:25
 
Étapes

1e etappe van Yogyakarta naar Madiun
Afstand:
182.70 km.
Winnaar:03:55:58   LYONS Agnus
Leider:03:55:48   LYONS Agnus

1 LYONS Agnus 03:55:58
2 ROTH Ryan +3:55:58
3 VOGT Mario +3:55:58
4 GOH Choon Huat +3:55:59
5 CULEY Marcus +3:56:01
7e etappe van Sint-Pieters-Leeuw naar Geraardsbergen
Afstand:
178.10 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:03:52:40   NAESEN Oliver
Leider:21:29:55   DE PLUS Laurens

1 NAESEN Oliver 03:52:40
2 VAN AVERMAET Greg +0
3 DE PLUS Laurens +4
4 CLARKE Simon +25
5 GILBERT Philippe +26
4e etappe van Mohelnice naar Šternberk
Afstand:
178.00 km.
Winnaar:04:33:53   HAMILTON Lucas
Leider:13:22:59   IMPEY Daryl

1 HAMILTON Lucas 04:33:53
2 IMPEY Daryl +4:33:53
3 KUKRLE Michael +4:33:53
4 GROßSCHARTNER Felix +4:33:54
5 BARTA Jan +4:34:37
4e etappe van Lødingen naar Narvik
Afstand:
166.50 km.
Winnaar:03:35:32   HOELGAARD Markus
Leider:14:59:27   LUTSENKO Alexey

1 HOELGAARD Markus 03:35:32
2 JANSEN Amund Grøndahl +0
3 LUTSENKO Alexey +3
4 BARGUIL Warren +4
5 SBARAGLI Kristian +4
4e etappe van Mauriac naar Espalion
Afstand:
163.70 km.
Winnaar:03:54:44   WRIGHT Fred
Leider:11:37:02   GUGLIELMI Simon

1 WRIGHT Fred 03:54:44
2 SUTER Joel +3:54:44
3 WAERENSKJOLD Søren +3:54:44
4 GUGLIELMI Simon +3:54:44
5 GAMPER Patrick +3:54:44
6e etappe van Den Haag naar Den Haag
Afstand:
8.40 km.Starttijd: 13:35 uur
Winnaar:00:09:16   GANNA Filippo
Leider:17:37:10   WELLENS Tim

1 GANNA Filippo 00:09:16
2 AFFINI Edoardo +9:21
3 VAN EMDEN Jos +9:24
4 KÜNG Stefan +9:27
5 TANFIELD Harry +9:31
5e etappe van Santo Domingo de Silos naar Lagunas de Neila
Afstand:
146.00 km.Starttijd: 13:00 uur
Winnaar:03:33:53   SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Leider:18:53:44   SOSA CUERVO Ivan Ramiro

1 SOSA CUERVO Ivan Ramiro 03:33:53
2 FARIA DA COSTA Rui Alberto +3:34:01
3 GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel +3:34:07
4 CARAPAZ Richard +3:34:07
5 MARTIN Guillaume +3:34:07
3e etappe van Olomouc naar Uničov
Afstand:
173.00 km.
Winnaar:04:01:02   DAINESE Alberto
Leider:08:49:12   IMPEY Daryl

1 DAINESE Alberto 04:01:02
2 RAJOVIC Dusan +4:01:02
3 ANIOLKOWSKI Stanislaw +4:01:02
4 ARCHBOLD Shane +4:01:02
5 VAN DALEN Jason +4:01:02
3e etappe van Sortland naar Storheia
Afstand:
176.50 km.
Winnaar:04:07:32   EIKING Odd Christian
Leider:11:23:56   BARGUIL Warren

1 EIKING Odd Christian 04:07:32
2 BARGUIL Warren +5
3 LUTSENKO Alexey +13
4 CALMEJANE Lilian +17
5 NEILANDS Krists +17
5e etappe van Canyons Village at Park City naar Canyons Village at Park City
Afstand:
137.00 km.
Winnaar:03:05:54   MORTON Lachlan David
Leider:15:34:34   HERMANS Ben

1 MORTON Lachlan David 03:05:54
2 MCCORMICK Hayden +3:05:54
3 VELASCO Simone +3:06:12
4 CANOLA Marco +3:06:12
5 HUFFMAN Evan +3:06:12
3e etappe van Montignac-Lascaux naar Mauriac
Afstand:
169.60 km.
Winnaar:04:02:40   HAYTER Ethan
Leider:07:40:55   FOSS Tobias

1 HAYTER Ethan 04:02:40
2 PIDCOCK Thomas +4:02:40
3 OLDANI Stefano +4:02:40
4 TEJADA CANACUE Harold +4:02:40
5 FOSS Tobias +4:02:40
5e etappe van Riemst naar Venray
Afstand:
191.40 km.Starttijd: 12:10 uur
Winnaar:03:54:48   HODEG CHAGUI Álvaro José
Leider:17:27:34   WELLENS Tim

1 HODEG CHAGUI Álvaro José 03:54:48
2 BENNETT Sam +3:54:48
3 THEUNS Edward +3:54:48
4 DUPONT Timothy +3:54:48
5 DEMARE Arnaud +3:54:48
4e etappe van Atapuerca naar Ciudad Romana de Clunia
Afstand:
174.00 km.
Winnaar:04:07:55   ARANBURU DEBA Alex
Leider:15:19:51   SOSA CUERVO Ivan Ramiro

1 ARANBURU DEBA Alex 04:07:55
2 RIABUSHENKO Aliaksandr +4:07:55
3 FARIA DA COSTA Rui Alberto +4:07:55
4 GAUTIER Cyril +4:07:55
5 NARVAEZ PRADO Jhonnatan +4:07:55
2e etappe van Olomouc naar Frýdek-Místek
Afstand:
186.60 km.
Winnaar:04:29:50   ARCHBOLD Shane
Leider:04:48:18   IMPEY Daryl

1 ARCHBOLD Shane 04:29:50
2 IMPEY Daryl +4:29:50
3 BASKA Erik +4:29:50
4 VAN DEN BERG Marijn +4:29:50
5 SKAARSETH Anders +4:29:50
2e etappe van Henningsvær naar Svolvær
Afstand:
168.50 km.
Winnaar:03:31:11   COQUARD Bryan
Leider:07:16:09   VAN DER POEL Mathieu

1 COQUARD Bryan 03:31:11
2 VAN DER POEL Mathieu +0
3 LAPORTE Christophe +0
4 JENSEN August +0
5 BENDIXEN Louis +0
 








--- publicité ---