Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Gare

1 ZACCANTI Filippo 13:35:38
2 PERRY Benjamin +13:36:19
3 KREDER Raymond +13:36:40
4 REGUIGUI Youcef +13:36:41
5 STRONG Corbin +13:36:43
1 DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth 21:09:25
2 NIEWIADOMA Katarzyna +2
3 PIETERS Amy +23
4 MAJERUS Christine +49
5 VOLLERING Demi +51
1 KRISTOFF Alexander 04:26:57
2 PASQUALON Andrea +0
3 JANSE VAN RENSBURG Reinardt +0
4 SCHWARZMANN Michael +0
5 VENDRAME Andrea +0
1 GROSU Eduard Michael 04:34:29
2 CONSONNI Simone +0
3 HANSEN Lasse Norman +0
4 LIEPINS Emils +0
5 VAN POPPEL Boy +0
1 KONSTANTINOV Radoslav 27:09:04
2 CISSE Isiaka 27h09'24''
3 BYUKUSENGE Patrick 27h09'44''
4 MAHDAR Martin 27h09'59''
5 KAMZONG ABOSSOLO Clovis 27h10'48''
1 CORDON-RAGOT Audrey 13:01:56
2 WILD Kirsten +13:02:01
3 LABOUS Juliette +13:02:04
4 UTTRUP LUDWIG Cecilie +13:02:05
5 ROBERTS Jessica +13:02:08
1 HERRADA LOPEZ Jesús 17:41:49
2 LAMMERTINK Maurits +17:42:14
3 PASQUALON Andrea +17:42:25
4 TURGIS Anthony +17:42:26
5 REKITA Szymon +17:42:33
1 MORENO CANCHON Blanca Liliana 12:39:16
2 RAMÍREZ FREGOSO Andrea +12:40:54
3 HERRERA MARIN Estefania +12:40:54
4 SOTO LOPEZ Jazmin Gabriela +12:40:54
5 NUNEZ Miryan +12:42:03
1 FERASSE Thibault 13:07:26
2 MOREIRA Mauricio +13:07:34
3 COQUARD Bryan +13:07:50
4 WIPPERT Wouter +13:07:53
5 VANDENBERGH Stijn +13:07:54
1 MUÑOZ GIRALDO Daniel 12:12:44
2 FREIBERGER Markus +12:13:05
3 HNIK Karel +12:13:37
4 ROGINA Radoslav +12:13:37
5 HARPER Chris +12:13:39
1 BALSAMO Elisa 03:09:42
2 WIEBES Lorena +0
3 KOPECKY Lotte +0
4 EDMONDSON Annette +0
5 UNEKEN Lonneke +0
1 ULISSI Diego 04:43:36
2 RIABUSHENKO Aliaksandr +0
3 MOHORIC Matej +0
4 SCHELLING Patrick +0
5 NIBALI Vincenzo +0
1 THIJSSEN Gerben 04:00:21
2 TOWNSEND Rory 00:00:00
3 PAGE Charles 00:00:00
4 VERCAMST Wesley 00:00:00
5 CLÉ Brent 00:00:00
1 SOBRERO Matteo 05:08:00
2 BATTISTELLA Samuele 05:08:00
3 BROWN Connor 05:08:00
4 CHOKRI El Mehdi 05:08:00
5 MOZZATO Luca 05:08:00
1 TAGLIAFERRO Marta 03:23:53
2 MATHIESEN Pernille +0
3 ADEGEEST Loes +4
4 SCHWEINBERGER Kathrin +4
5 WIEBES Lorena +11
1 NEBEN Amber 23:53.09
2 KIRCHMANN Leah +54:00
3 WILES Tayler +59:00
4 NEWSOM Emily +1:33:00
5 ELLSAY Gillian +2:05:00
1 REUSSER Marlen 00:26:34
2 ZABELINSKAYA Olga +26
3 BUSSI Vittoria +1:02
4 SIMMONDS Hayley +1:03
5 KIESENHOFER Anna +1:21
1 KIRCHMANN Leah 02:45:14
2 BEVERIDGE Allison +0
3 DOEBEL-HICKOK Kristabel +0
4 BONHOMME Ariane +0
5 NEWSOM Emily +0
1 CARAPAZ Richard 90:01:47
2 NIBALI Vincenzo +90:02:52
3 ROGLIC Primoz +90:04:17
4 LANDA MEANA Mikel +90:04:25
5 MOLLEMA Bauke +90:07:30
1 HAMMES Kathrin 13:47:57
2 MATHIESEN Pernille +11
3 OYARBIDE JIMENEZ Lourdes +1:22
4 RIFFEL Christa +3:38
5 ZANNER Beate +3:55
 
Tappe

5e etappe van Seoul naar Seoul
Afstand:
65.00 km.
Winnaar:01:21:28   LAAS Martin
Leider:13:35:38   ZACCANTI Filippo

1 LAAS Martin 01:21:28
2 KREDER Raymond +1:21:28
3 PARK Kyoungho +1:21:28
4 QUICK Blake +1:21:28
5 MINALI Riccardo +1:21:28
1e etappe van Langnau naar Langnau
Afstand:
9.50 km.Starttijd: 14:35 uur
Winnaar:10:50:00   DENNIS Rohan
Leider:00:10:50   DENNIS Rohan

1 DENNIS Rohan 10:50:00
2 BODNAR Maciej +0
3 MATTHEWS Michael +1
4 KRAGH ANDERSEN Søren +2
5 ASGREEN Kasper +2
7e etappe van Saint-Genix-les-Villages naar Pipay (les Sept Laux)
Afstand:
133.00 km.Starttijd: 12:55 uur
Winnaar:04:01:34   POELS Wouter
Leider:27:36:40   FUGLSANG Jakob

1 POELS Wouter 04:01:34
2 FUGLSANG Jakob +1
3 BUCHMANN Emanuel +1
4 PINOT Thibaut +10
5 MARTIN Daniel +10
6e etappe van Carmarthen naar Pembrey Country Park
Afstand:
126.00 km.
Winnaar:03:27:02   PIETERS Amy
Leider:21:09:25   DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth

1 PIETERS Amy 03:27:02
2 KIRCHMANN Leah +0
3 FOURNIER Roxane +0
4 VOLLERING Demi +0
5 MAJERUS Christine +0
4e etappe van Seraing naar Seraing
Afstand:
151.10 km.
Winnaar:03:40:16   CAMPENAERTS Victor
Leider:12:32:02   EVENEPOEL Remco

1 CAMPENAERTS Victor 03:40:16
2 KRON Andreas Lorentz +3:40:16
3 EVENEPOEL Remco +3:40:16
4 VLIEGEN Loïc +3:41:19
5 PHILIPSEN Jasper +3:41:21
2e etappe van Bagno di Romagna naar Pescia
Afstand:
173.60 km.
Winnaar:04:33:59   WALLS Matthew
Leider:07:53:03   HAYTER Ethan

1 WALLS Matthew 04:33:59
2 FERRI Gregorio +4:33:59
3 GROVES Kaden +4:33:59
4 DI FELICE Francesco +4:33:59
5 DALLA VALLE Nicolas +4:33:59
2e etappe van Eferding naar Oberneukirchen
Afstand:
142.90 km.
Winnaar:03:42:16   MOLENAAR Alex
Leider:08:03:57   STEIMLE Jannik

1 MOLENAAR Alex 03:42:16
2 SCHLEMMER Lukas +0:00
3 SKAARSETH Anders +0:00
4 JANSSEN Adriaan +0:03
5 RAPP Jonas +0:05
3e etappe van Grandvilliers naar Ressons-sur-Matz
Afstand:
174.80 km.
Winnaar:11:11:45   MALDONADO Anthony
Leider:11:11:45   MALDONADO Anthony

1 MALDONADO Anthony 11:11:45
2 GAILLARD Marlon 11:11:49
3 HOEM Bjørn Tore 11:11:53
4 BAX Sjoerd 11:11:57
5 VAN DEN DOOL Jens 11:11:58
4e etappe van Karcag naar Gyöngyös-Kékestető
Afstand:
138.00 km.
Winnaar:03:20:40   NEILANDS Krists
Leider:17:19:13   NEILANDS Krists

1 NEILANDS Krists 03:20:40
2 DINA Marton +3:20:40
3 VALTER Attila +3:20:40
4 ZARDINI Edoardo +3:20:53
5 LÓPEZ Juan Pedro +3:21:04
2e etappe van Niepołomice naar Nowy Targ
Afstand:
143.00 km.
Winnaar:03:40:51   GOLOVASH Oleksandr
Leider:06:42:59   BUDIAK Anatolii

1 HOLOVASH Oleksandr 03:40:51
2 STOSZ Patryk 03:41:00
3 BUTS Vitaliy 03:41:00
4 JANISZEWSKI Sylwester 03:41:00
5 MURIAS Jakub 03:41:00
4e etappe van Samcheok naar Goseong
Afstand:
127.00 km.
Winnaar:03:01:29   LAAS Martin
Leider:12:14:10   ZACCANTI Filippo

1 LAAS Martin 03:01:29
2 LOBATO DEL VALLE Juan Jose +3:01:29
3 PRADES Benjamín +3:01:29
4 REGUIGUI Youcef +3:01:29
5 KREDER Raymond +3:01:29
2e etappe van Pagbilao naar Daet
Afstand:
194.90 km.
Winnaar:04:49:06   VOGT Mario
Leider:07:59:00   MEIJERS Jeroen

1 VOGT Mario 04:49:06
2 UCHIMA Kohei 4:49:06
3 GOH Choon Huat 4:49:11
4 MORALES Jan Paul Montealegre 4:52:11
5 JAMALIDIN Novardianto 4:52:11
6e etappe van Saint-Vulbas naar Saint-Michel-de-Maurienne
Afstand:
229.00 km.Starttijd: 10:30 uur
Winnaar:06:00:54   ALAPHILIPPE Julian
Leider:23:35:04   YATES Adam

1 ALAPHILIPPE Julian 06:00:54
2 MÜHLBERGER Gregor +0
3 DE MARCHI Alessandro +22
4 POELS Wouter +6:10
5 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka +6:10
5e etappe van Llandrindod Wells naar Builth Wells
Afstand:
140.00 km.
Winnaar:03:54:35   DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
Leider:17:42:24   DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth

1 DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth 03:54:35
2 NIEWIADOMA Katarzyna +0
3 LONGO BORGHINI Elisa +2
4 KIRCHMANN Leah +17
5 MAJERUS Christine +17
3e etappe van Grimbergen naar Grimbergen
Afstand:
9.20 km.
Winnaar:00:10:46   WELLENS Tim
Leider:08:51:52   EVENEPOEL Remco

1 WELLENS Tim 00:10:46
2 VAN HOOYDONCK Nathan +10:47
3 CAMPENAERTS Victor +10:48
4 EVENEPOEL Remco +10:49
5 MULLEN Ryan +10:50
 







--- pubblicità ---