Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Gare

1 VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina 13:34:52
2 VALBUENA Camila +13:35:36
3 MUNOZ RUIZ Leidy Natalia +13:37:15
4 MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra +13:37:20
5 FAGUA ANA Milena +13:37:24
1 FEDOSSEYEV Artur 18:59:34
2 DAVIDENOK Ilya +18:59:38
3 QUINTERO NORENA Carlos Julian +19:00:19
4 LYU Xianjing +19:00:25
5 VINK Michael +19:00:38
1 EWART Jesse 34:34:02
2 RAILEANU Cristian 34:35:45
3 POURSEYEDI Mirsamad 34:37:59
4 DESRIAC Loic 34:38:48
5 CARCUEVA Jonel 34:40:31
1 CAVANAGH Ryan 07:15:12
2 KONONENKO Mykhailo +7:15:16
3 POLIVODA Oleksandr +7:15:26
4 CAHYADI Aiman +7:15:30
5 BATSAIKHAN Tegshbayar +7:15:32
1 MASUDA Nariyuki 05:17:58
2 UCHIMA Kohei 05:18:16
3 PRADES REVERTER Benjami 05:18:16
4 ISHIBASHI Manabu 05:18:16
5 CHRISTIE Jason 05:18:47
1 DARIO Antonio 27:00:02
2 ARAÚJO Bruno 27:00:56
3 DÖRING Jonas 27:01:26
4 MUGISHA Moise 27:03:24
5 NIKIEMA Bachirou 27:03:25
1 RODAS OCHOA Manuel Oseas 28:32:49
2 AJPACAJA TAX Alfredo Esteban 28:33:17
3 VASQUEZ VASQUEZ Juan Mardoqueo 28:33:56
4 DE LEÓN Jhonathan 28:35:20
5 RINCON ALVAREZ Yeison Alejandro 28:35:48
1 MAS NICOLAU Enric 22:42:42
2 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe +5
3 ROSA Diego +14
4 TOLHOEK Antwan +22
5 GROßSCHARTNER Felix +29
1 HOSKING Chloe 03:58:46
2 JACKSON Alison +0
3 VOS Marianne +0
4 SIERRA CAÑADILLA Arlenis +0
5 CONSONNI Chiara +0
1 LAGAB Azzedine 13:08:42
2 ČANECKY Marek 13h08'50''
3 HOFMAN Arjan 13h08'50''
4 MUNYANEZA Didier 13h08'50''
5 JOIN Alexandre 13h08'50''
1 THOMAS Leah 36:04.20
2 HEINE Vita +41
3 JØRGENSEN Emma Cecilie Norsgaard +55
4 BUSSI Vittoria +56
5 NORDÉN Lisa +01:21
1 VAN EMDEN Jos 55:02.63
2 GANNA Filippo +11
3 ROGLIC Primoz +19
4 QUAADE Rasmus Christian +41
5 BJERG Mikkel +57
1 DE PLUS Jasper 41:32.17
2 JØRGENSEN Mathias Norsgaard +31
3 DAVY Clement +47
4 O'LOUGHLIN Michael +01:14
5 ILIĆ Ognjen +01:42
1 MOLLEMA Bauke 03:41:13
2 WOODS Michael +3:41:14
3 SMITH Dion +3:41:57
4 MANCEBO PEREZ Francisco +3:41:57
5 KUSS Sepp +3:41:57
1 GARCIA FERNANDEZ Marcos 16:59:07
2 CHZHAN Igor +0
3 EYOB Metkel +0
4 RAILEANU Cristian +0
5 GOH Choon Huat +0
1 SUN Jiajun 03:50:21
2 LI Jiujin 3:50:21
3 PRIATNA Ayustina 3:50:21
4 LEUNG Wing Yee 3:50:21
5 PU Yixian 3:50:21
1 KENNETT Dylan 13:42:25
2 VALLEE Boris +13:42:48
3 BRANDLE Matthias +13:42:52
4 RÄIM Mihkel +13:42:54
5 VINK Michael +13:43:00
1 WALLAYS Jelle 05:34:20
2 TERPSTRA Niki +29
3 NAESEN Oliver +30
4 DEMARE Arnaud +36
5 CAPIOT Amaury +49
1 DE BONDT Dries 04:24:08
2 JANSSENS Jimmy +4
3 HAVIK Piotr +4
4 RIESEBEEK Oscar +4
5 MERLIER Tim +39
1 BRUNEL Alexys 04:58:20
2 SUTER Joel +29
3 HVIDEBERG Jonas Iversby +01:03
4 CHEVALIER Maxime +01:09
5 SAUGSTAD Lars +01:20
 
Tappe

5e etappe van Pereira naar Pereira
Afstand:
85.60 km.Starttijd: 09:30 uur
Winnaar:02:20:01   MUNOZ RUIZ Leidy Natalia
Leider:13:34:52   VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina

1 MUNOZ RUIZ Leidy Natalia 02:20:01
2 COLMENARES Jenny Lorena +2:20:01
3 VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina +2:20:01
4 CASTAÑO Elizabeth +2:20:01
5 MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra +2:20:01
4e etappe van La Virginia naar Viterbo
Afstand:
22.80 km.Starttijd: 09:30 uur
Winnaar:00:30:39   VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
Leider:11:14:55   VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina

1 VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina 00:30:39
2 VALBUENA Camila +31:04
3 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina +31:06
4 ROJAS Lina Mabel +32:02
5 FAGUA ANA Milena +32:13
3e etappe van Manizales naar Anserma
Afstand:
124.40 km.Starttijd: 09:30 uur
Winnaar:03:42:39   MUNOZ RUIZ Leidy Natalia
Leider:10:44:07   ATEHORTUA HOYOS Daniela

1 MUNOZ RUIZ Leidy Natalia 03:42:39
2 VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina +3:42:41
3 VALBUENA Camila +3:42:41
4 ATEHORTUA HOYOS Daniela +3:42:48
5 MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra +3:42:49
2e etappe van Zarzal naar Salento
Afstand:
113.10 km.Starttijd: 09:00 uur
Winnaar:03:35:36   ATEHORTUA HOYOS Daniela
Leider:07:01:19   ATEHORTUA HOYOS Daniela

1 ATEHORTUA HOYOS Daniela 03:35:36
2 BOTERO Ericka +3:35:36
3 MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra +3:35:48
4 PARDO DUQUE Natalia +3:35:48
5 VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina +3:35:48
1e etappe van Manizales naar Zarzal
Afstand:
126.40 km.Starttijd: 09:30 uur
Winnaar:03:25:53   SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena
Leider:03:25:38   SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena

1 SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena 03:25:53
2 LATRIGLIA ALARCON Maria Paula +3:25:53
3 CARRASCO Paula Andrea +3:25:53
4 SANCHEZ Diana +3:25:53
5 HERNANDEZ GOMEZ Lina Marcela +3:25:53
7e etappe van Xiaotangshan naar Xiaotangshan (Culture Center)
Afstand:
119.50 km.
Winnaar:02:30:53   SHNYRKO Aliaksei
Leider:18:59:34   FEDOSSEYEV Artur

1 SHNYRKO Aliaksei 02:30:53
2 GONOV Lev +2:30:53
3 CHEN Chien Liang +2:30:53
4 SMIRNOV Alexandr +2:30:53
5 TOWNSEND Rory +2:30:53
6e etappe van Yong Tai naar Yun Ding
Afstand:
129.00 km.
Winnaar:03:11:31   SAINBAYAR Jamnaljamts
Leider:16:28:41   FEDOSSEYEV Artur

1 SAINBAYAR Jamnaljamts 03:11:31
2 QUINTERO NORENA Carlos Julian +3:11:32
3 FEDOSSEYEV Artur +3:11:32
4 LYU Xianjing +3:11:32
5 FUNG Ka Hoo +3:11:34
5e etappe van Fuqing naar Fuqing
Afstand:
124.70 km.
Winnaar:02:53:27   GONOV Lev
Leider:13:17:09   DAVIDENOK Ilya

1 GONOV Lev 02:53:27
2 SYRITSA Gleb +2:53:27
3 QUICK Blake +2:53:27
4 PENG Yuan Tan +2:53:27
5 FENG Chun Kai +2:53:27
4e etappe van Lianjiang naar Lianjiang
Afstand:
108.90 km.
Winnaar:02:28:13   TOWNSEND Rory
Leider:10:23:42   DAVIDENOK Ilya

1 TOWNSEND Rory 02:28:13
2 SMIRNOV Ivan +2:28:13
3 QUINTERO NORENA Carlos Julian +2:28:13
4 KONONENKO Mykhailo +2:28:13
5 VOLKERS Samuel +2:28:13
3e etappe van Binjiang naar Qinjiang Manchu
Afstand:
114.20 km.
Winnaar:02:37:17   SLIK Ivar
Leider:07:55:29   DAVIDENOK Ilya

1 SLIK Ivar 02:37:17
2 SVESHNIKOV Kirill +2:37:19
3 PAGE Charles +2:37:27
4 MIAO Chengshuo +2:37:27
5 KASPERKIEWICZ Przemyslaw +2:37:39
2e etappe van Langqi Hongguang naar Langqi Hongguang
Afstand:
119.80 km.
Winnaar:02:42:08   TOWNSEND Rory
Leider:05:17:50   DAVIDENOK Ilya

1 TOWNSEND Rory 02:42:08
2 QUICK Blake +2:42:08
3 PAGE Charles +2:42:08
4 SMIRNOV Alexandr +2:42:08
5 KONONENKO Mykhailo +2:42:08
1e etappe van Ma Wei naar Ku Liang
Afstand:
107.20 km.
Winnaar:02:35:52   DAVIDENOK Ilya
Leider:02:35:42   DAVIDENOK Ilya

1 DAVIDENOK Ilya 02:35:52
2 FEDOSSEYEV Artur +2:35:52
3 LYU Xianjing +2:36:37
4 QUINTERO NORENA Carlos Julian +2:36:37
5 VINK Michael +2:36:42
9e etappe van Padang naar Padang
Afstand:
107.70 km.
Winnaar:02:44:38   AZMAN Muhamad Zawawi
Leider:34:34:02   EWART Jesse

1 AZMAN Muhammad Zawawi 02:44:38
2 MOHD ZARIFF Muhamad Nur Aiman 2:44:38
3 FELIPE Marcelo 2:44:38
4 JAMALIDIN Novardianto 2:44:38
5 WILSON Joshua 2:44:38
3e etappe van Yongchun naar Beixi Scenic Point
Afstand:
112.60 km.
Winnaar:02:29:59   LYU Xianjing
Leider:07:15:12   CAVANAGH Ryan

1 LYU Xianjing 02:29:59
2 CAVANAGH Ryan +2:29:59
3 EYOB Metkel +2:29:59
4 BATSAIKHAN Tegshbayar +2:29:59
5 POLIVODA Oleksandr +2:29:59
8e etappe van Sungai Penuh naar Painan
Afstand:
212.90 km.
Winnaar:05:04:46   JAMALIDIN Novardianto
Leider:31:49:18   EWART Jesse

1 JAMALIDIN Novardianto 05:04:46
2 LIM Rustom 5:04:46
3 EWART Jesse 5:05:56
4 WILSON Joshua 5:06:06
5 GANI Abdul 5:06:08
 








--- pubblicità ---